Tripadvisor

“Φρέσκα μπαρμπουνάκια ”
Κριτική για: Porto Emborios

Porto Emborios
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε συχνά , απο τα αγαπημένα μας εστιατόρια στο νησί , οσες φορές και να πάμε μένουμε όλοι μας ευχαριστημένοι με τα θαλασσινά , επισης ευγενικοί οι ιδιοκτήτες και το προσωπικο τους και πάντα μας κερνάνε το γλύκακι μας η το καφέ μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, DimitrisK1119

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Εξαιρετικό Και φιλικό περιβάλλον δίπλα στη θάλασσα! Γρήγορη εξυπηρέτηση σε τιμές πολύ προσιτές. Όλα τα πιάτα ήταν υπέροχα και τα ψάρια φρέσκα! Αξίζει να το επισκεφτείτε θα μείνετε απολύτως ικανοποιημένοι ότι και αν παραγγείλετε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, O907IU_
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν αδιάφορο. Δυστυχώς επιλέξαμε ψάρι το οποίο δεν είχε καθόλου γεύση.... Σίγουρα δεν θα το επιλέγαμε ξανά.....

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 119elenip
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2019

Είναι δύσκολο να βρεις εστιατόριο που να συνδυάζει τέλειο φαγητό, σε μαγευτική τοποθεσία και σε λογικές τιμές. Το Porto Emborios Marias είναι ένα από αυτά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, stx83x21
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2019

Επισκέφτηκαμε το εστιατόριο πριν λίγες μέρες. Το φαγητό ήταν πεντανοστιμο. Τα ψάρια ολόφρεσκα και οι μεζέδες πολύ γευστικοί. Εξαιρετικός χώρος και προσωπικό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, matina_kl

Porto Emborios: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Εμπορειός, Χίος

Porto Emborios: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!