View deal
Travelocity
Orbitz.com
Expedia.com51 $
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2021

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο στο μοναδικό Εμπορειό πολύ κοντά στον μαγευτικό & ερωτεύσιμο "μαύρο γυαλό" ή μαύρα βότσαλα μια από τις καλύτερες παραλίες του νησιού. Εξαιρετικά & απίστευτα καθαρό , με άνετους χώρους , πεντακάθαρη πισίνα , πολύ ήσυχο & ωραίο περιβάλλον για ηρεμία και χαλάρωση , καλόγουστα διακοσμημένα άνετα δωμάτια, χορταστικό πρωινό με μεράκι φροντίδα & το κυριότερο με σπιτικές λιχουδιές από τα χεράκια της ιδιοκτητριας!! Ιδιαίτερα φιλόξενοι ευγενικοί & χαμογελαστοί οι ιδιοκτήτες του!!! Γιούλη & Ηλία σας ευχαριστούμε πολύ για όλα ❤️ περάσαμε υπέροχα! ελπίζουμε να έρθουμε ξανά σύντομα!

Ευχαριστούμε, tzeniv2021
Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2020

Εκτός από την απίστευτη καθαριότητα, την οικογενειακή και φιλική εξυπηρέτηση την άνεση των δωματίων και την πεντακάθαρη πισίνα πρέπει να τονίσουμε πόσο προσεκτικοί είναι οι οικοδεσπότες σχετικά με την πανδημία και επίσης τα σπιτικά και χειροποίητα εδέσματα στο πρωινό και το μπαρ γενικότερα, Όποιος πάει επιστρέφει 100%

Ευχαριστούμε, Nikos D
Ο/η EmporiosBay Hotel, Ιδιοκτήτης του Emporios Bay Hotel & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2020

Aγαπητέ Νίκο,
Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική και τα τόσο καλά σου λόγια
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που φύγατε με τις καλύτερες εντυπώσεις και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανεπανάληπτο οικοδεσπότες και προσωπικό.Υπέροχο σέρβις και ασύλληπτη τήρηση μέτρων υγιεινής.Καθαρότατα,πανέμορφα,άνετα δωμάτια-διαμερίσματα με όλες τις ανέσεις.Φανταστικός κήπος,πεντακάθαρη πισίνα,απαράμιλλη θέα και συνδυασμός βουνού και θάλασσας.
Εν κατακλείδι μοναδικό ξενοδοχείο και ιδιοκτήτες με αφοπλιστικό χαμόγελο που σου παρέχουν ασφάλεια ,άνετη κι ευχάριστη διαμονή

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 231mairiv

Αγαπητή Μαίρη
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σου λόγια.
Είναι σημαντικό για εμάς να υποδεχόμαστε τους επισκέπτες μας σε ένα ασφαλές περιβάλλον διακοπών και χαλάρωσης, με σεβασμό στο περιβάλλον και με την αυθεντική νησιώτικη φιλοξενία.
Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα!
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020

Στο DNA του ξενοδοχείου, είναι ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ, ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ, ΑΝΕΣΗ, ΠΑΡΟΧΕΣ, ΧΑΜΟΓΕΛΟ.... Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε την ΣΠΙΤΙΚΗ ΛΕΜΟΝΑΔΑ... Πολύ όμορφα δωμάτια με καινούργια στρώματα και μαξιλάρια για έναν ξεκούραστο ύπνο.Πολλα μπράβο στην Γιούλη, αλλά και την Ήρεμη δύναμη τον Ηλία.

Ευχαριστούμε, ntsourougiannis
Ο/η EmporiosBay Hotel, Ιδιοκτήτης του Emporios Bay Hotel & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2020

Aγαπητέ Νίκο

Ευχαριστήσουμε θερμά για τα θετικά σχόλιά σου σχετικά με τη διαμονή σας.
Είμαστε ιδιαίτερα ευτυχείς που έχετε σχηματίσει τις καλύτερες εντυπώσεις από την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!!Προσφέρει όλα όσα μπορού να εξασφαλίσουν στον επισκέπτη μια όμορφη διαμονή!!Πεντακάθαρα δωμάτια, άνετους χώρους, πρωινό με σπιτική φροντίδα(πεντανόστιμο!!),οικογενειακό κλίμα και χαμογελαστά πρόσωπα, πάντα πρόθυμα να σε εξυπηρετήσουν!!!!
ΥΓ.: Εμείς έχουμε ήδη ανανεώσει το ραντεβού μας για το καλοκαίρι 2021

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ATravellingLover

Αγαπητή Μαίρη,

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σου λόγια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι από την συνολική εμπειρία της διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας.
Θα χαρούμε πολύ να ανταμώσουμε ξανά σύντομα
Με εκτίμηση Γιούλη