Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Tripadvisor27 $
Priceline
Hotels.com27 $
Travelocity27 $
Destinia.com
Orbitz.com27 $
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κοντά στην θάλασσα. Ευγενία και καλή εξυπηρέτηση. Καθαρό και ανακαινισμένο το προτείνω ανεπιφύλακτα αξίζει τα λεφτά του. Το 18 που εμένα είχε θέα στην θάλασσα, τηλεόραση, ψυγείο, κλιματιστικό, ίντερνετ και καθημερινό καθαρισμό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, mpourlotieris
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020

Απιστευτη διαμονη σε πολυ καλη τοποθεσια 5 λεπτα απο το λιμανι αλλα σε σημειο με απολυτη ησυχια. Μεναμε στον πρωτο οροφο σε ενα πολυ καλο δωματιο, στο οποιο καθε ημερα αλλαζαν σεντονια και πετσετες, πραγμα που δεν το εχουμε συναντησει σε κανενα καταλυμα που εχουμε μεινει εδω και πολλα χρονια. Στον τεραστιο φανταστικο κηπο με τα πανεμορφα λιτα τραπεζακια απολα,βαναμε το πρωινο μας σε φανταστικη τιμη , το οποιο υπηρχε δυνατοτητα να ειναι διαορετικο απο τα κλασσικα πρωινα χωρις καμμια επιβαρυνση. Ο κυριο Ηλιας απιστευτα ευγενικος και παντα με το χαμογελο μας εξυπηρετησε σε οτι χρειαστηκαμε. Το συνιστουμε ανεπιφυλατα.

1  Ευχαριστούμε, _Y2056ZG
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

η τοποθεσία είναι και πολύ κοντά στο λιμάνι και δίπλα στην παραλία του Γυαλού, μια παραλία με άμμο που δεν έχει πολύ κύμα. Οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενέστατοι. τα δωμάτια ήταν καθαρά και πολύ καλή σχέση τιμής-προσφοράς

Συμβουλή για το δωμάτιο: διαλέξτε δωμάτια στον α οροφο για καλυτερη θεα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Ioanna K
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό και ήσυχο , άνετο δωμάτιο και πολύ όμορφο , ευγενικοί όλοι και εξυπηρετικοί .. πολύ όμορφη και η αυλή του ! Είναι δίπλα στην θάλασσα και σε πολύ βολική τοποθεσία .. θα το επέλεγα ξανά σίγουρα !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, _M3990DI
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018

Όλα ήταν περιποιημένα (εκτός από το αυτοκίνητο που μας παρέλαβε).
Καθημερινά άλλαζαν σεντόνια και πετσέτες, οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν !
Βρίσκεται κοντά στην παραλία Γιαλός και σχετικά κοντά στο λιμάνι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους