Konstantinos
Ελλάδα

Απιστευτη φιλοξενια

Κριτική για: Ξενοδοχείο Brothers
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 24 Ιουλ 2017μέσω κινητής συσκευής
Ο Νικηφορος ιδιοκτητης του hotel εγινε φιλος μου με την υπεροχη φιλοξενια του και μαζι με τη Liza μας σκλαβωσαν με την εξυπηρετηση τους. Τα δωματια παρα πολυ ομορφα και πεντακαθαρα οπως και ολο το συγκροτημα. Το συνιστω ανεπιφυλακτα και οταν επισκεφτω ξανα το ομορφο νησι της Ιου εκει θα ξαναπαω. Στον φιλο μου το Νικηφορο!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
156 €
  • Vio.com
1.0 χλμ. από Ξενοδοχείο Brothers
Γιαλός: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Οι πρώτες μας διακοπές στο πανέμορφο νησί της Ίου , κατι που δν θα μπορούσε να μην ειναι το επίσης πανέμορφο ξενοδοχείο του Νικηφόρου ! Φιλοξενία-καθαρό-άνετο ! Value for money :) το προτείνω ανεπιφύλακτα ! Θα ξαναπαμε κάποια στιγμη και σίγουρα θα ειναι το μερος που θα επιλέξουμε !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
7  Ευχαριστούμε, nikosa475
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016

Ιδιαίτερα προσεγμένο και πεντακάθαρο ξενοδοχείο, που προσφέρει στον επισκέπτη μια συνολικά υπέροχη διαμονή. Εξαιρετικά ευγενικοί, εξυπηρετικοί και διακριτικοί ιδιοκτήτες! Η επιτομή του επαγγελματισμού σε ένα οικογενειακά διοικούμενο ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
3  Ευχαριστούμε, LIA K
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαραο ξενοδοχείο, ήσυχο παρόλο που βρίσκεται στο κέντρο της Ιου.Φιλοξενοι ιδιοκτήτες , πάντα χαμογελαστοι και πρόθυμοι να σε εξυπηρετησουν. Παρεχει όλες τις ανέσεις και μια υπέροχη πισίνα. Great value for money.Hope to see you soon!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, chrisa m
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο! Κατσαμε 3 μερες κ καθε μερα το δωμάτιο μας ελαμπε! Οι ιδιοκτήτες ειναι υποδειγματικοι! Αισθανόμασταν σαν το σπίτι μας! Μας υποδέχτηκε στο λιμάνι ο κύριος Νικηφορος, μας κανόνισε αυτοκινητο κ στο τέλος φρόντισε να μας παει πίσω στο λιμάνι την ωρα που έφευγε το καράβι για να μην περιμένουμε άσκοπα στην προβλήτα! Μας κατατοπίσε πλήρως με το που φτάσαμε που να φαμε που να πιούμε ποτο κ όλες οι επιλογές ήταν εξαιρετικές! Το μονο μείον ειναι οτι δεν εχει θέα, το δωμάτιο μας έβλεπε στο κάμπο σε ξερότοπο αλλα αυτές ειναι οι Κυκλαδες! Θα ξαναπαμε :-))!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, Maggiefou
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2013

Ησυχο μερος, πεντακαθαρο με τους πιο φιλοξενους ιδιοκτητες που εχω δει ποτε! Μας φερθηκαν με φοβερο επαγγελματισμο απο την πρωτη στιγμη. Το πρωινο αψογο και οι τιμες πολυ καλες. Ο Νικηφορος και η Λιζα μας αφησαν αναυδους με την εξυπηρετηση . Θα τους ξαναεπισκεφτουμε και του χρονου!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους