Nikos A
Άλιμος, Ελλάδα

Οι πρώτες μας διακοπές

Κριτική για: Ξενοδοχείο Brothers
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Σεπ 2016μέσω κινητής συσκευής
Οι πρώτες μας διακοπές στο πανέμορφο νησί της Ίου , κατι που δν θα μπορούσε να μην ειναι το επίσης πανέμορφο ξενοδοχείο του Νικηφόρου ! Φιλοξενία-καθαρό-άνετο ! Value for money :) το προτείνω ανεπιφύλακτα ! Θα ξαναπαμε κάποια στιγμη και σίγουρα θα ειναι το μερος που θα επιλέξουμε !
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
156 €
1.3 χλμ. από Ξενοδοχείο Brothers
Εστιατόριο
Γιαλός: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016

Ιδιαίτερα προσεγμένο και πεντακάθαρο ξενοδοχείο, που προσφέρει στον επισκέπτη μια συνολικά υπέροχη διαμονή. Εξαιρετικά ευγενικοί, εξυπηρετικοί και διακριτικοί ιδιοκτήτες! Η επιτομή του επαγγελματισμού σε ένα οικογενειακά διοικούμενο ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
3  Ευχαριστούμε, LIA K
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαραο ξενοδοχείο, ήσυχο παρόλο που βρίσκεται στο κέντρο της Ιου.Φιλοξενοι ιδιοκτήτες , πάντα χαμογελαστοι και πρόθυμοι να σε εξυπηρετησουν. Παρεχει όλες τις ανέσεις και μια υπέροχη πισίνα. Great value for money.Hope to see you soon!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, chrisa m
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο! Κατσαμε 3 μερες κ καθε μερα το δωμάτιο μας ελαμπε! Οι ιδιοκτήτες ειναι υποδειγματικοι! Αισθανόμασταν σαν το σπίτι μας! Μας υποδέχτηκε στο λιμάνι ο κύριος Νικηφορος, μας κανόνισε αυτοκινητο κ στο τέλος φρόντισε να μας παει πίσω στο λιμάνι την ωρα που έφευγε το καράβι για να μην περιμένουμε άσκοπα στην προβλήτα! Μας κατατοπίσε πλήρως με το που φτάσαμε που να φαμε που να πιούμε ποτο κ όλες οι επιλογές ήταν εξαιρετικές! Το μονο μείον ειναι οτι δεν εχει θέα, το δωμάτιο μας έβλεπε στο κάμπο σε ξερότοπο αλλα αυτές ειναι οι Κυκλαδες! Θα ξαναπαμε :-))!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, Maggiefou
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2013

Ησυχο μερος, πεντακαθαρο με τους πιο φιλοξενους ιδιοκτητες που εχω δει ποτε! Μας φερθηκαν με φοβερο επαγγελματισμο απο την πρωτη στιγμη. Το πρωινο αψογο και οι τιμες πολυ καλες. Ο Νικηφορος και η Λιζα μας αφησαν αναυδους με την εξυπηρετηση . Θα τους ξαναεπισκεφτουμε και του χρονου!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
2  Ευχαριστούμε, statheffie
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2013

το ξενοδοχείο βρίσκεται μακριά απο την πολυκοσμία σε ενα ήσυχο περιβάλλον! Οι ιδιοκτήτες ήταν πολυ φιλικοί και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ο,τι ζητήσεις! Τα δωμάτια καθαρά, αν και τα στρώματα θέλουν αλλαγή! Οικογενειακό περιβάλλον χωρίς τυπικοτητες και καταπιέσεις,στα αρνητικά του είναι οτι δεν εχει θέα, αλλα η θάλασσα είναι κοντά με τα πόδια! Θα το συνιστούσα για όποιον θέλει να επισκεφθεί την Ιό χωρίς να πρέπει να υπομεινει όλη την φασαρία και τον συνωστισμό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
    • Ποιότητα