“Κάκιστο”
Κριτική για: Dream Cafe

Dream Cafe
Κουζίνες: Φαστ φουντ, Μπαρ, Wine Bar
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για καφέ μετά το φαγητό για κακή μας τύχη πήραμε ένα γλυκό το οποίο ήταν οτι χειρότερο έχω δοκιμάσει ποτε..συνήθως τα μαγαζιά που έχουν τόσα πολλά πράγματα λογικό να έχουν τόσο κακή ποιότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Smaragd123

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως ο χειρότερος μεζές που έχω δει ποτέ σε μαγαζί.. Κρίμα τόσο ωραία περιοχή εκεί να έχει τόσο κακής ποιότητας μαγαζιά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, HellenicBeauty123
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2020

Εμείς έχουμε επισκεφθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο μαγαζί και μείναμε υπερευχαριστιμενοι και παραξενευομαστε γιατί δεν σας άρεσε.,., είχαμε παραγγείλει διαφορά προϊόντα και ήταν όλα υπέροχα.,., μία οικογενειακή επιχείρηση που ξέρει να κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.,.,. πολύ ευγενικοί και δείχνουν απόλυτο σεβασμό στον πελάτη.,,.

Ευχαριστούμε, Alexlon123
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Καθισαμε στο μαγαζί για την θέα και μόνο. Ενώ το μαγαζί εσωτερικά είναι υπέροχο, ωραία διακόσμηση και επίπλωση, η συμπεριφορά των ιδιοκτητών τα χαλάει όλα. Είναι αδιάφοροι προς τους πελάτες, ψυχροί και σε βλέπουν σαν χρήμα. Δυστυχώς η αδιαφορία φαίνεται και στις παροχές των προϊόντων είναι τυποποιημένα, ο καφές χάλια, τα τοστ είναι σαν να τρως λάστιχο και δεν μου άρεσε καθόλου ότι το μαγαζί δεν έχει ταυτότητα. Τελικά είναι καφέ μπαρ? Η εστιατόριο? Γιατί έφευγαν κ πιάτα με μακαρονάδες και μπριζόλες. Απορώ ακόμη που τα μαγειρευαν. Απογοήτευση

Ευχαριστούμε, Gliter43
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020

Υπέροχα προσεγμένο περιβάλλον δίπλα στη θάλασσα, χώρος που σε προδιαθέτει ν απολαύσεις τον καφέ, το ποτό, τα υπέροχα γλυκά τους, τις τεράστιες βαφλες με το θεϊκό παγωτό και όλα αυτά με εξαιρετική εξυπηρέτηση από διεύθυνση και προσωπικό. Ανεπιφύλακτα το μέρος της επιλογής μας.

Ευχαριστούμε, Areritsentoglou

Dream Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλαταριά, Περιοχή Θεσπρωτίας

Dream Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!