Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2020

Επισκέφτηκαμε το ξενοδοχείο με τον άντρα μου και την κόρη μου για πολιοστη φορά... Ο μπουφές μέτριος σε ποιότητα, το προσωπικό όμως ήταν εξαιρετικο,εστιατοριο, reception και ιδιαίτερα η Αγγελική που με το χαμόγελο μας εξηπυρετησε με τον καλύτερο τρόπο. Τέλεια η θέα από την βεράντα, μεγάλη σε εύρος, ιδανική και για ποτο για ζευγάρια. Πολύ όμορφο ξενοδοχείο έξω από την Αθήνα και για απόδραση για Το Σαββατοκυριακο. Συγχαρητήρια για την οργάνωση σας σε τέτοια δύσκολη περίοδο COVID, κάθε φορά μένουμε όλη η οικογένεια ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Kalliopi_Kar2
Ο/η Zeus International, Marketing του Dolce by Wyndham Athens Attica Riviera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Aγαπητή Eπισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι με τα σχόλιά σας τόσο για το προσωπικό μας, όσο και για την εν γένει αισθητική του ξενοδοχείου μας. Η τήρηση των μέτρων υγιεινής αποτελεί προτεραιότητα για την ασφαλή διαμονή των επισκεπτών μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Dolce Athens Attica Riviera.

Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με εξαιρετικο προσωπικό σε πολύ καλή τοποθεσία!!τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα με όμορφη θεα!!!!!!! Το προσωπικό φιλικό και πολύ εξυπηρετικό σε ότι του ζητήθηκε!! Μια πολύ ευχάριστη εμπειρία!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, I7889LA_

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα θερμά σας λόγια, τόσο για το ξενοδοχείο όσο και για το προσωπικό μας που φροντίζει να κάνει όλους τους επισκέπτες να νιώθουν ασφαλείς. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και - γιατί όχι- να σας εξυπηρετήσουμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλό service, βρέθηκα με έναν συνάδελφο στο ξενοδοχείο για δύο μέρες για επαγγελματικούς λόγους, το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό, οι εγκαταστάσεις τους εξαιρετικές.
Πάρα πολύ ευχαριστημένος, θα το προτιμήσω ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Gskal_S

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι σχετικά απομονωμένο, αλλά η θέα που προσφέρει είναι καταπληκτική. Η συμπεριφορά του προσωπικού ήταν εξαιρετική. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, λίγο μικρό για οικογένεια. Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο, με πραγματικά τεράστια ποικιλία. Ίσως λίγο περισσότερο Ελληνικό χρώμα, με κάποιες πίτες πχ,, θα ήταν καλό να υπάρχει. Το φαγητό στα εστιατόρια ήταν επίσης πολύ καλό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, georgiosk674
Ο/η Zeus International, Marketing του Dolce by Wyndham Athens Attica Riviera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα θερμά σας λόγια, τόσο για το ξενοδοχείο και για το πλούσιο πρωινό, όσο και για το προσωπικό μας που φροντίζει να κάνει όλους τους επισκέπτες να νιώθουν ασφαλείς. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και - γιατί όχι- να σας εξυπηρετήσουμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα τέλειο ξενοδοχείο,πεντακάθαρο δωματιο με υπέροχη θέα.Περασαμε μια πολύ χαλαρή βραδιά απολαμβανοντας τις όμορφες φωνές των τραγουδιστών. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από όλους τους σερβιτόρος και ιδιαίτερα από τον Γιάννη που μας εξέπληξε με την ευγένεια και την προθυμία του για να μείνουμε απόλυτα ευχαριστημενοι.Συγχαρητηρια για την επιλογή του προσωπικού σας!!

Ευχαριστούμε, Stella_hatzi

Aγαπητή Eπισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι με τα σχόλιά σας τόσο για το ευγενικό προσωπικό μας, το πλούσιο πρόγραμμά μας, όσο και για την εν γένει αισθητική του ξενοδοχείου μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Dolce Athens Attica Riviera.