Η κριτική γράφτηκε 22 Μαρτίου 2017

Το ξενοδοχείο είναι σχετκά μικρό, αλλά πολυτελές. Τα δωμάτια επίσης μικρά, αλλά παραδοσιακά διακοσμημένα με πολυτέλεια προηγούμενων αιώνων. Νιώθεις οτι ζεις σε άλλη εποχή. Οι ανέσεςι όμως είναι σημερινές. Αρκετά ακριβό βέβαια. Σε τοποθεσία χωρίς σκαλοπάτια.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Tassos L
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απίςτευτη η ατμόσφαιρα που αποπνέει η διακριτική πολυτελεία απο μια περασμένη εποχή .
Όντως, ειναι ο ορισμός του "boutique hotel". Υπέροχοι χώροι, όμορφη τοποθεσία και πολύ ησυχία για στιγμές χαλάρωσης στον καταπράσινο κήπο.

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, John R
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2015

Βρεθήκαμε εκεί για μια μέρα με το μικρό μας .Το μέρος φοβερό όπως και το ξενοδοχειο.Το παιδί στην υποδοχή πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό .Το δωμάτιο παραδοσιακό μοντερνο καθαρό και γενικά καλύτερο απο ότι φανταζόμασταν.Επισης φοβερά ήταν ολα όσα μπορέσαμε να δούμε.Το υδρομασάζ ,τα δωμάτια κάτω η ταράτσα ,η αυλή ο διάδρομος με τα παλιά αντικείμενα .Ολα τέλεια .Περιμενω να μεγαλώσει και το άλλο μας μικρό λίγο να ξαναπάμε .

• Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Γιάννης Μ
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Από την πρώτη στιγμή νιώσαμε την αίσθηση της φιλοξενίας και της θετικής αύρας του πανέμορφου αυτόυ αρχοντικού κτιρίου!! Πραγματικά πολύ καθαρό, άψογη εξυπηρέτηση και ειναι απολύτως ιδανικό για ηρεμία και χαλάρωση!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Niqolia
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητηρια για την αποστευτη ατμόσφαιρα, για την ποιοτητα , για το πρωινο , για την διακόσμηση, για όλα!!!!!
ΠραγμΑτικα ανταξιο των τιμων του!!!! ενα μεγαλο ευχαριστω στον Υπέροχο ρεσεψιονιστ Γιάννη!!!!!Μας εδωσε ολες τις πληροφοριες που χρειαζομασταν για το νησι ....

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, Venardos T
Ο/η Frosso Z, Διευθυντής του Cotommatae Hydra 1810, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα θετικά σας σχόλια και κυρίως την αναγνώριση της προσπάθειας που καταβάλλουμε για παροχή ποιοτικών υπηρεσιών. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που η εμπειρία υποδοχής αλλά και διαμονής στο ξενοδοχείο μας ήταν θετική.

Εκ μέρους του προσωπικού και της Διεύθυνσης εκφράζουμε τις ευχαριστίες σας και θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,