“Χαλαρό μεζεδοπωλείο ”

To Κρυφό Λιμάνι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όντως είναι κρυφό καθώς βρίσκεται χωμένο στα σοκάκια του νησιού. Εχει τον χώρο του στην εσωτερική του αυλή. Ευχάριστο περιβάλλον, εξυπηρετικό προσωπικό και πολύ ωραίες γεύσεις, ειδικά οι μεζέδες ψαρικών. Μετά τις 6 θα το βρείτε ανοιχτό. Αρκετά οικονομικό μαγαζί.

1  Ευχαριστούμε, SpirosG153

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβέρνα με πολύ καλές τιμές. Βρίσκεται σε ένα πολύ γραφικό στενάκι στο κέντρο της Ύδρας! Δυστυχώς ανοίγει μόνο τα απογεύματα

1  Ευχαριστούμε, Nikoleta K
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μαγαζί με την παρέα μου ! Αφού παραγγείλαμε τον μισό κατάλογο σχεδόν ήρθαν τα πιάτα όλα γευστικά θα έλεγα -αν και οι μεριδες πολύ μικρες - αρχίσαμε να ξανά παραγγέλνουμε γιατί προφανώς δεν μας έφτασαν ήρθε ο σερβιτόρος και μας είπε να συντομεύουμε γιατί η κουζίνα κλείνει! Η ώρα ήταν 16:30 όταν λοιπόν ήρθαν και τα υπόλοιπα πιάτα μας είπε ότι κλείνει το μαγαζί σιγά σιγά η ώρα ήταν 18:00 όταν του είπα ότι δεν το έχω ξανακούσει αυτό η απάντηση του ήταν ειρωνική και ότι μάλλον δεν έχω ξαναπάει σε νησί !
Α! και το κυριότερο.. ήμασταν το μοναδικό τραπέζι !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, marriaaaaaaaa
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχος περιβάλλον με τέλειο φαγητό και χαμογελαστό προσωπικο, βρίσκεται κοντά στο λιμάνι της Ύδρας και ο Γιώργος ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού είναι πάντα πρόθυμος και με το χαμόγελο ώστε να κάνει την επίσκεψη σας στο μαγαζί αξέχαστη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, giwrgosl550
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019

Το φαγητό είναι εξαιρετικό, χαμηλές τιμες και μακραν απο το καλύτερο της Υδρας!!! Συγχαρητήρια και στο προσωπικό άψογο,ευγενικό και χαμογελαστό.. Να το επιλέξετε .

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, melinasan1995

To Κρυφό Λιμάνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα, Νησιά του Σαρωνικού

Ύδρα, Νησιά του Σαρωνικού

To Κρυφό Λιμάνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!