“Όνειρο”

Spilia Beach Club
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ιδανικό κυριολεκτικά για όλες τις ώρες της ημέρας. Ακριβούτσικο αλλά αξιζει 100%! Ευγενέστατο προσωπικό και γρηγορη εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Nastazia S

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Ότι καλύτερο για την βουτιά της ημέρας. Το κατάστημα απέχει 2 μέτρα από τα γαλάζια καθαρά νερά. Εξαιρετικό σέρβις μόλις κάτσαμε μας έφεραν δροσερό νερό πάντα ήταν χαμογελαστοι. Το φαγητό επίσης δεν άργησε καθόλου και ήταν πεντανόστιμο μόλις τελειώσαμε μας μάζεψαν τα πιάτα. Καταπληκτικά κοκτέιλ λογικές τιμές και τέλος πολύ καλή μουσική.
Οποσδήποτε πρέπει να το επισκεφτείτε!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Manolakis123
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Και τις 2 φορές που πήγαμε μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από το service την ποιότητα και τη γεύση του καφέ και των κοκτέιλ. Νορμάλ τιμές και αυτό που τα σπάει είναι η θέα στο λιμάνι της Υδρας. Αξίζει μια επίσκεψη όσο είστε στο νησί, έστω για καφέ. Εμείς δεν φάγαμε πρωινό εκεί αλλά άτομα που γνωρίσαμε μας είπαν ότι έχει εξαιρετικό πρωινό. Τέλος κατεβαινοντας τα ειδικά διαμορφωμένα πέτρινα σκαλακια κάνεις και την βουτιά σου ( προτείνουμε την αριστερή πλευρά)

Ευχαριστούμε, Ιωαννης Β
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Η θέση του καταστήματος είναι πολύ καλή. Το επισκεφθήκαμε πρωί και βράδυ. Είναι ιδανικό για όλες τις ώρες. Ωστόσο υστερεί αρκετά στην καθαριότητα και στα μέτρα για τον covid. Στο servis είναι μέτριο θα έλεγα

Ευχαριστούμε, christinamM6390OP
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Το προσωπικό ήταν αγενέστατο, ο σερβιτόρος της βάρδιας με το που καθίσαμε ξεκίνησε να μας μιλάει με ειρωνικό ύφος, και με το που τελειώσαμε το φαγητό μας δε προλάβαμε να αφήσουμε το πιρούνι κάτω, ήρθε αμέσως και τα μάζεψε λες και ήθελε να μας διώξει! Εκτός αυτού, στο προσωπικό υπήρχαν και ερωτικές σχέσεις και δε δίστασαν να το δείξουν εν ώρα εξυπηρέτησης πελατών! Το κορυφαίο απ' όλα ήταν υγιεινή του καταστήματος, καθώς οι τουαλέτες ήταν βρώμικες και μύριζαν άσχημα!!!

Ευχαριστούμε, M8202SAgeorgias

Spilia Beach Club: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα, Νησιά του Σαρωνικού
Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Ύδρα, Νησιά του Σαρωνικού
Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Spilia Beach Club: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!