“Πολύ καλό!”
Κριτική για: Ίσαλος

Ίσαλος
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το Isalos cafe είναι ο χώρος που εμείς,η οικογένεια του Isalos θελουμε να νιώθετε σαν στο σπίτι σας!!
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2018

Έχει μερικούς ωραίους κωδικούσ κρασιών που αξίζουν! Τα ροφήματα του ηταν μια χαρα οπως και το παγωτό του!

Ευχαριστούμε, Angelo S

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο λιμάνι, σε ένα πέρασμα αναγκαστικό, δεν υπάρχει περίπτωση να μην δεις αυτό το μαγαζί που είναι ανοιχτό από το πρωί μέχρι το βράδυ. Εμείς πήγαμε για φαγητό. Δεν μπορώ να πω ότι δεν φάγαμε καλά. Το μενού τυπικό και περιορισμένο, όμως τα πιάτα νόστιμα και μαγειρεμένα με μεράκι και σεβασμό. Πολύ ευγενικό το προσωπικό. Οι τιμές αρκετά τσιμπημένες για μακαρόνια και σαλάτες. Το σίγουρο είναι ότι πρόκειται για μια αξιοπρεπής επιλογή που δεν θα τη μετανιώσεις.

Ευχαριστούμε, Michalis G
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο φαγητο....ευγενικο σερβις αν κ λιγο αργο μερικες φορες...(το επισκεφθηκαμε αρκετες φορες κ δεν ειχε πολυ κοσμο)...κατα τ αλλα πολυ νοστιμο φαγητο (φοβερη pizza) αλλα δε το λες κ φθηνο... Σχετικα προσιτο ομως...το μονο μειον ειναι οτι μολις φθανει το καραβι πνιγεσαι απο το καυσαεριο....δε φταιει το μαγαζι αλλλα οσο να ναι..ευχαριστο δε το λες...!!

Ευχαριστούμε, Excursion790489
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβό το πρωινό του αλλά γευστικό! Θα μπορούσε να είχε μεγαλύτερη ποικιλία στα pancakes κ όχι μόνο δυο επιλογές !

Ευχαριστούμε, Balkate
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα δυο φορές τον συγκεκριμένο χώρο διαφορετικές ώρες. Έχω επισκεφτεί και πριν λίγο καιρό πάλι τον Ίσαλο και το ότι με αφήνει ικανοποιημένο κάθε φορά, δεν είναι σίγουρα σύμπτωση. Εκπληκτικός χώρος τον οποίο θα πρότεινα σε όλους τους ταξιδιώτες. Δεν θα σχολιάσω τίποτε αρνητικά γιατί πραγματικά θα ήταν ντροπή να το κάνω. Οι τιμές είναι αυτές που μπορείτε να βρείτε παντού σχεδόν την συγκεκριμένη περίοδο. Η ποιότητα όμως μοναδική. Ο Στέλιος τον οποίο γνωρίσαμε προσωπικά και είχε την πρόθεση να μας κάνει να αισθανθούμε οικεία, είναι ο λόγος που μαζί με την ποιότητα και την καλαισθησία του μαγαζιού το συγκεκριμένο κατάστημα είναι και πρέπει να είναι στην κορυφή. Έχει όλα τα χαρακτηριστικά ενός άψογου επαγγελματία. Τα συγχαρητήρια μου στην διεύθυνση του καταστήματος για την επιλογή των παιδιών που υπογράφουν στην άψογη εικόνα του μαγαζιού. Είστε οι καλύτεροι γιατί πραγματικά δουλεύουν για εσάς οι καλύτεροι. Καλή συνέχεια. Σας ευχαριστούμε η οικογένειά μου κι εγώ για την φιλοξενία.

Ευχαριστούμε, nekt21
Ο/η isalos, Διευθυντής του Ίσαλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουλίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολυ για τα όμορφα σχόλια σας!!❤️
Εκ μέρους της οικογένεια στην Ισαλο

Ίσαλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα (Χώρα), Ύδρα
Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Ύδρα, Νησιά του Σαρωνικού

Ίσαλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!