“Χάλια μαύρα απορώ με τις υπόλοιπες κριτικές.”
Κριτική για: Το Στέκι του Μανώλη

Το Στέκι του Μανώλη
Περιγραφή: Απολαύστε με όλες σας τις αισθήσεις χορταστικές μερίδες, πεντανόστιμες σπιτικές συνταγές, ορεκτικά, σπέσιαλ ζυμαρικά με θαλασσινά, φρέσκες σαλάτες, ψητά ψάρια και επιλεγμένα κρεατικά σχάρας, κεμπάπ σούβλας και χειροποίητο γύρο. Ένας χώρος φτιαγμένος με αγάπη που μπορεί να σας προσφέρει πλούσια ποικιλία γεύσεων με σπιτική φροντίδα, φρέσκα υλικά και πολύ μεράκι!
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο εστιατόριο που έχω επισκεφθεί. Πρώτο σαββατοκύριακο του Σεπτέμβρη και από το μενού δεν είχε ούτε το 1/3 των πιάτων. Από κυρίως μόνο κοτόπουλο και μπριζόλα. Ο, τι παραγγειλαμε ήταν κρύο και άθλιο. Απορώ με τις υπόλοιπες κριτικές. Μετανιωσαμε οικτρά που φάγαμε σε αυτό το μαγαζί, μεγάλη απογοήτευση.

5  Ευχαριστούμε, naxos2019
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Λυπούμαστε που μαθαίνουμε ότι δεν είχατε καλή εμπειρία με τις υπηρεσίες μας. Το σύνηθες είναι και αναγνωρίζεται από την πλειοψηφία των πελατών μας ότι δείχνουμε πολύ μεγάλη σημάδια στη λεπτομέρεια των υπηρεσιών μας και στη φιλοξενία τους. Λυπούμαστε αν αυτή τη μοναδική φορά μας ξέφυγε κάτι. Στη διάθεσή σας.

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια ελληνική κουζίνα με πολλές προτάσεις υπέροχα πιάτα. Οι μερίδες του είναι αρκετά μεγάλες και ποιοτικές. Οι τιμές του πολύ καλές και δεν έχουν καμία σχέση με ανάλογα μαγαζιά στο νησί. Συγχαρητήρια! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, 107iliask
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια που αναδεικνύουν την προσπάθεια μας και τον σεβασμό μας στον πελάτη!

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα πιάτα, με εξαιρετικά ευγενική εξυπηρέτηση.
Το μαγαζί είναι σε ένα στενό μακρυά από τον χαμό του κέντρου και έτσι μπορείς να απολαύσεις το φαγητό με ηρεμία.
Πήραμε το μοσχαράκι στάμνα, κολοκυθάκια τηγανητά, φέτα τηγανητή με μέλι και καλαμαράκι φρέσκο ψητό. Οι σαλάτες τέλειες επίσης. Στο τέλος μας έφεραν ένα πολύ ωραίο γλυκό με φρέσκα σύκα.

1  Ευχαριστούμε, MADELEINEIAK
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα λόγια και την προτίμηση σας!

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα και φρέσκα ψαρικά. Το ψητό καλαμάρι και ο γύρος μαρινατος ήταν μαγικά. Φιλικοτατη εξυπηρέτηση. Θα ξαναπήγαινα με μεγάλη ευχαρίστηση.

Ευχαριστούμε, tsakirisg
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέρνουμε να σας ευχαριστούμε! Με χαρά να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε ένα νησί που το κακό τουριστικό μαγαζί είναι κανόνας η ανάλυση της ταβέρνας του Μανώλη ήταν μια εκπληξη. Χειροποίητο νόστιμο φρέσκο φαΐ, ευγενική και γρήγορη εξυπηρέτηση σε ένα γραφικό σοκάκι ακριβώς πάνω απο το λιμάνι!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 536dimib

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Μας δίνετε πολλή χαρά και δύναμη!

Το Στέκι του Μανώλη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Το Στέκι του Μανώλη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!