“Εκπληκτικά!!!!”
Κριτική για: Το Στέκι του Μανώλη

Το Στέκι του Μανώλη
Περιγραφή: Απολαύστε με όλες σας τις αισθήσεις χορταστικές μερίδες, πεντανόστιμες σπιτικές συνταγές, ορεκτικά, σπέσιαλ ζυμαρικά με θαλασσινά, φρέσκες σαλάτες, ψητά ψάρια και επιλεγμένα κρεατικά σχάρας, κεμπάπ σούβλας και χειροποίητο γύρο. Ένας χώρος φτιαγμένος με αγάπη που μπορεί να σας προσφέρει πλούσια ποικιλία γεύσεων με σπιτική φροντίδα, φρέσκα υλικά και πολύ μεράκι!
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Το πιο αυθεντικό ταβερνάκι της Υδρας με πεντανόστιμα πιάτα. Πήραμε ψητό και τηγανιτό καλαμάρι, γαύρο μαρινάτο, τέλειες φρέσκες τηγανιτές πατάτες και γευστικότατο κρασί. Στο τέλος μας προσέφερε γλυκό χειροποίητο από τον ίδιο. Φοβερό! Όσο για τις τιμές, απόλυτα λογικές! Γνωρίσαμε και τον Μανώλη, ο οποίος μας κέρδισε με την εξαίρετη προσωπικότητά του. Η καλύτερη επιλογή για φαγητό στο νησί.

1  Ευχαριστούμε, 620rafaelat
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε να σας εξυπηρετούμε!

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Κατά την 3 ήμερη εκδρομή μας στην Ύδρα επισκεφτήκαμε το στέκι του Μανώλη 2 φορές. Και της 2 φορές μείναμε πραγματικά έκπληκτοι με την ποιότητα του φαγητού και την εξαιρετική γεύση κάθε πιάτου, όπως και την ποσότητα που είναι αξιοπρεπέστατη! Το προσωπικό ευγενέστατο (δηλαδή ο Μανώλης και οι γονείς του) μιας και μιλάμε για μια οικογενειακή επιχείριση που πραγματικά λειτουργούν με πολύ μεγάλη σοβαρότητα σε αυτό που κάνουν! Τέλος, και της 2 φορές προσφέρανε ένα πολύ ελαφρή και δροσιστικό γλυκό με γεύση Ελλάδας, έμπνευση του Μανώλη, όπου ήταν ότι πρέπει για να κλίσει ένα υπέροχο γεύμα.
Στην επόμενη επίσκεψη μας στην Ύδρα θα είναι ξεκάθαρα η καθημερινή μας επιλογή!!

Ευχαριστούμε, billpats22

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Με χαρά να ανταμωσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο- φαγητό- σέρβις- τιμές τραπεζάκια κάτω από δενδρα (Πλατανιά)
Καθαριότητα στους χώρους wc
Προσωπικό με χαμόγελα!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Adventure375118
Ο/η STEKI_Hydra, Ιδιοκτήτης του Το Στέκι του Μανώλη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!
Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο τίτλος της κριτικής είναι γιατί πήγαμε την τελευταία μας μέρα και ειλικρινά ήταν ΤΟ καλύτερο φινάλε. Η εξυπηρέτηση ήταν άμεση, πολύ ευγενές προσωπικό, ενημέρωση σχετικά με την διαθεσιμότητα του καταλόγου, λόγω της περιόδου, απευθείας, δηλαδή με το που πήραμε τους καταλόγους στα χέρια μας και όχι κατά τη διάρκεια της παραγγελίας μας. Παραγγειλαμε μελιτζάνες τηγανιτές και φέτα τηγανιτη με μέλι και σουσάμι (κάτι που ίσως είναι από τα πιο γευστικά πιάτα που έχουμε φάει σε όλη την Ύδρα αλλά στο συγκεκριμένο παει σε άλλο επίπεδο γεύσης) και για κυρίως πιάτα πήραμε το κοτόπουλο φιλέτο και τα καλαμαράκια. Ήταν πεντανοστιμα! Το συνιστώ να περάσετε χωρίς δεύτερη σκέψη γιατί πραγματικά αξίζει τον κόπο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _F3482CL

Σας ευχαριστούμε πο9λύ για την κριτική σας!
Χαιρόμαστε να σας εξυπηρετούμε με ασφάλεια και νόστιμες γεύσεις!
Με χαρά να ανταμώσουμε πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβέρνα με οικοδεσπότη τον «πλούσιο» Μανώλη. Επιμεληθηκε μέσω μιας ομάδας το δείπνο του πρίγκιπα Χάρη, εφόσον ξεχωρίζει για το ελληνικό του στοιχείο. Μετά τον πιο λαχταριστό μπακαλιάρο, ακολουθεί το γλυκό κουταλιού φτιαγμένο από την Μαμα μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, aimilia_stouraiti

Το Στέκι του Μανώλη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Το Στέκι του Μανώλη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!