“Εξαιρετικό Φαγητό ”

Κρητών Γεύσεις εν Αιγίνη
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μας σύστησαν το συγκεκριμένο εστιατόριο και κάναμε πολύ καλά που πήγαμε.
Νοστιμότατο φαγητό, μεγάλες ποσότητες, το προσωπικό πολύ ευγενικό στο τέλος μας κέρασαν γλυκάκι και ρακί!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Siouki S

Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2021

Πολύ ωραίος χώρος, πολύ φιλικό προσωπικό, το φαγητό πεντανόστιμο και πολύ ωραίος και σύγχρονος κατάλογος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, parismos
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Το Κρητών γεύσεις εν Αιγίνης είναι απλά το αγαπημένο μου εστιατόριο στην Αίγινα. Το φαγητό είναι πάντα φτιαγμένο προσεκτικά και τέλεια γευστικά. Ασχέτως με τι έχουμε παραγγείλη κάθε φορά που πάμε εκεί ποτέ δεν μας έχουν απογοητεύσει. Οι σερβιτόροι του μαγαζιού είναι υπέροχα παιδιά, πάντα διαθέσιμοι να εξυπηρετήσουν και να ικανοποιήσουν τους πελάτες τους στο έπακρο. Ανυπομονώ να επισκεφτούμε την Αίγινα ξανά για να καθήσουμε στο πιο προσεγμένο μεζεδοπωλείο. Το αγαπώ αυτό το μέρος και θα συνεχίσουμε να επιστρέφουμε για τις καλύτερες εμπειρίες μαζί τους.

1  Ευχαριστούμε, Alexandros_Koump
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θαυμάσιο φαγητό με κρητικές σπεσιαλιτέ και όχι μόνο. Εμπνευσμένα πιάτα δημιουργίες των σεφ. Άψογη εξυπηρέτηση και ζωντανή μουσική με ωραία ελληνικά τραγούδια. ΜΠΡΑΒΟ.

1  Ευχαριστούμε, Mike_Papanik-
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε με την οικογένεια μου στο συγκεκριμένο εστιατόριο το οποιο μας εντυπωσίασε αρχικά με την ευγένεια του service και στην συνέχεια με τις επιλογές του μενού ότι δοκιμάσαμε ήταν ποιοτικό και πεντανοστιμο συγχαρητήριά!

2  Ευχαριστούμε, E2120AHgeorgep

Κρητών Γεύσεις εν Αιγίνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα
Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

Πέρδικα, Αίγινα
Αίγινα, Νησιά του Σαρωνικού

Κρητών Γεύσεις εν Αιγίνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!