Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Trip.com
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020

Το ξενοδοχείο Anna Klonos προσφέρει όλα όσα ζητά ο επισκέπτης για όμορφες και ξέγνοιαστες διακοπές!!Βρίσκεται στο καλύτερο σημείο του νησιού με θαυμάσια θέα!!!Το σημείο είναι επίσης ιδανικό για εξορμήσεις πεζοπορίας, κολύμπι, επίσκεψη αξιοθέατων!
Η συνέπεια και η διακριτικότητα αλλά και η ζεστασιά και κατανόηση χαρακτηρίζουν την οικογενειακή αυτή επιχείρηση και θέλεις να ξαναπάς και να ξαναπάς...

Ευχαριστούμε, 567zetag
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφα ανακαινισμένο δωμάτιο, άνετοι μπάνιο, πολύ μεγάλο μπαλκόνι. Πανέμορφη θέα στο πευκοδάσος και τη θάλασσα.
Υπέροχος ο χώρος του πρωινού και της πισίνας.
Πεντακάθαρο. Οι κυρία Άννα και η Ματίνα είναι πραγματικά εξυπηρετικες και φιλοξενες. Πλούσιο ολοφρεσκο πρωινό.
Δε θα βρείτε πιο όμορφη τοποθεσία για διαμονή και μπάνιο στην παραλία κοντά στην πόλη της Αίγινας.

Ευχαριστούμε, elenagriva
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, πολύ ευγενικό προσωπικό, πολύ ωραίο πρωινό,τ αυγά πεντανόστιμα, φρέσκο ψωμάκι, ωραίος καφές, ησυχία και μόλις 5' με το αυτοκίνητο από το λιμάνι. Πολύ σημαντικό να είσαι δίπλα στη χώρα και όχι μέσα στην φασαρία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 486matinak
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκεφθηκαμε για πολλοστή φορά το ξενοδοχείο "Klonos Anna" και όλα ήταν άψογα για ακόμη μια φορά. Δεν έχει αλλάξει τίποτε. Ομορφη, χαλαρωτικη διαμονη και άψογη, ποιοτική εξυπηρέτηση από το σύνολο του προσωπικού, στοιχεία που κάνουν την μικρή μας απόδραση ακόμη πιο απολαυστική.
Ο σεβασμός και η ποιότητα των προσφερωμενων υπηρεσιών προς το σύνολο των φιλοξενουμενων είναι στοιχεία απαρεγκλιτα για το εν λόγω ξενοδοχείο, που το καθιστούν ένα ξενοδοχείο-σημειο αναφοράς για το νησί.
Εμείς φυσικά θα εμπιστευομαστε την διαμονή μας στο "Klonos Anna" σε κάθε επίσκεψη μας στην Αίγινα, γιατί απλά κάθε φορά είναι και καλύτερη..!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Αλεξανδρος β
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2019

Το δωματιο ειναι πολυ μικρο και δεν χωραει το έξτρα ραντζο που μας εβαλαν για το παιδι δεν ανοιγε η ντουλαπα.Εχει ενα μινι μπαρ μεσα στην ντούλαπα που εχει πιασει παγο και δεν εχει ψυξη η θεα απο το μπαλκονι απαραδεκτη οι τοιχοι ειναι απο τσιγαροχαρτο.Ζητησα ντεκαφεινε φραπε και δεν ειχε.Καλα δεν το συζηταω για την κυρια που το εχει λες και μας κανει χαρη για 70 ευρω τη βραδυα.Στεναχωριθηκα πολυ με αυτην την κατάσταση δεν μπορω να κοιμηθω πηγαν στραφι οι διακοπες μου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Areti91174