FindHotel
eDreams
Travelocity75 $
Orbitz.com75 $
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2018

Επισκεφθηκαμε το Klonos Anna για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά με φίλους. Όλα ήταν ομορφότερα και καλύτερα από την πρώτη φορά. Η εξυπηρέτηση από τους ανθρώπους του ξενοδοχείου άμεση και άψογη. Ανταποκρίθηκαν σε όλες μας τις απαιτήσεις.
Τα δωμάτια καθαρότατα με καθημερινή και σχολαστική καθαριότητα και οι χώροι του καφε, του πρωινού και της πισίνας μεγάλοι και χαλαρωτικοτατοι.
Το πρωινό αρκετά καλό και η τοποθεσία ιδανική τοσο για μπάνιο οσο και για επίσκεψη στην χώρα της Αίγινας, καθώς είναι μόνο 15 λεπτά με τα πόδια.
Αποτελεί ένα ήσυχο, οικογενειακό ξενοδοχείο που μπορεί ωστόσο να ανταποκριθεί σε καθε απαιτητικό πελάτη και στις επιθυμίες του.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Garakos
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Επικοινωνωντας με το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ρωτησα διαθεσιμοτητα για 24/8,
2 ενηλικες & ενα νηπιο 2 ετων. Μου ειπαν ευγενεστατα "μαλιστα" & θα μου βαλουν & παρκοκρεβατο στο δωματιο.
Φτανοντας μου εδωσαν το δωματιο 267 στον 2ο οροφο & με ενημερωσαν οτΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΣΑΝΣΕΡ. Εσωτερικοι χωροι 10ετιας 60-70 ψιλοεγκατελημενοι.Οι χωροι μυριζαν μουχλα.Το δωματιο πολυ μικρο για 2μιση εστω ατομα. Με το παρκοκρεβατο δε, δεν μπορουσαμε να στριψουμε.Μπετουγια μπανου ξεχαρβαλομενη ,Πορτα ντουλαπας στερεωμενη με βιδα που σου εμενε στο χερι.Το μπανιο δε μυριζε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ.Εγκαταλειψη παντου
Το αποκορυφωμα δε, οταν συμπτωματικα ειδα κατω απο το κρεβατι ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ & ΕΦΥΓΑ.Πρεπει να ειχα να καθαριστει κανα χρονο.
Για αυτο το δωματιο η χρεωση ηταν 70Εur. η βραδια με πρωινο.
Ολα αυτα που αναφερω υπαρχουν σε φωτογραφιες βεβαιως.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Ανδρεας Ζ
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρ' ότι παλιο ξενοδοχειο.. ειναι πολυ οικογενειακο, ζεστο.. και πεντακαθαρο ! Το πρωινο του ειναι συμπαθητικό ( λίγα και καλά -που λένε). Θεα στην θάλασσα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ !!! Η τιμή πολυ λογική για την εποχή. Βρισκεται κοντά στο κεντρο. Οι ανθρωποι που το εχουν ειναι γλυκύτατοι !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 469natalial
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε γενικές γραμμες, και ανάλογα με την τιμη του (50€), μπορώ να πω ότι ήταν καλή η επιλογή μας για διαμονή εκει. Στα συν η πισίνα, το καλό πρωινό και η θέα (από τα μπροστά μπαλκόνια θέα θάλασσα!!!! και από τα πίσω θέα πισίνα). Στα μείον η έλλειψη ασανσέρ και η βραδινή φασαρία από το αιρ-κοντίσιον του διπλανού διαμερίσματος (χρειάζεται επισκευή!!!!!). Τα δωμάτια ήταν καθαρά και μάλλον πρόσφατα ανακαινισμένα. Το WiFi καλό αλλα απαράδεκτο το θέαμα και στους δυο ορόφους με τα καλώδια του internet να κρέμονται.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Alakis00092
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στα συν, η φιλική εξυπηρέτηση και οι χαμογελαστοί άνθρωποι σε ένα οικογενειακό ξενοδοχείο. Κοντά στο λιμάνι, ικανοποιητικά καθαρό και σχετικά φθηνό.
Στα πλην, η πισίνα θα ήθελε καλύτερο καθαρισμό, το πρωινό σχετικά φτωχό.
Overall μείναμε ικανοποιημένοι και το συνιστούμε για οικογένειες που δεν θέλουν να ξοδέψουν πολλά χρήματα για διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, mateok2316