“Εστιατόριο το Δρομάκι”

To Dromaki
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ ωραίο εστιατόριο μπροστά στην θάλασσα. Μεγάλη ποικιλία φαγητών πολύ ωραία μαγειρεμένα.
Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
Οι τιμές λογικές. Αξίζει να το επισκεφτείτε, αξίζει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ioannab751

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό κάτω του μετρίου και οι τιμές τσιμπημένες σε σχέση με την ποιότητα... Επίσης το σέρβις θέλει άμεσα αλλαγή,θα ήταν προτιμότερο να ήταν πιο ευγενικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, LAMAR77GR
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικά πιάτα, σε φυσιολογικές τιμές, ευγενέστατο προσωπικό και σε πολύ ωραία τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα. Το επισκεφτήκαμε δυο φορές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, EstelTr
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021

επισκεφτήκαμε το κατάστημα Πέμπτη βράδυ επιλέξαμε να φάμε θαλασσινά τα οποία ήταν εξαιρετικά και όσον αφορά την ποσότητα και όσον αφορά την ποιότητα οι τιμές λογικές νησί .Το service ήταν τρομερά εξυπηρετικό τρομερά ευγενικός και ο σερβιτόρος μας εξυπηρέτησε μας ρωτούσε εάν μείναμε ικανοποιημένοι και αν είχαμε κάποιο πρόβλημα με το φαγητό μας . Τα Τραπέζια ήταν δίπλα στο κύμα πραγματικά πολύ όμορφο περιβάλλον στο τέλος μας φέρανε και επιδόρπιο όταν ζητήσαμε το λογαριασμό

Ευχαριστούμε, N6237LXsofiag
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος υπέροχος, τραπέζια δίπλα στην θάλασσα και πάνω στην άμμο. Το φαγητό άριστο, μεγάλες μερίδες και φυσιολογικές τιμές όσον αφορά το τι προσφέρει. Οι σερβιτόροι, ίσως οι πιο ευγενικοί και πρόθυμοι που έχω δει ποτέ! 10 με τόνο!

1  Ευχαριστούμε, MargaritaProt

To Dromaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

To Dromaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!