“Το λατρέψαμε”

To Dromaki
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Όλα εξαιρετικά! Το φαγητό πολύ νόστιμο και γρήγορο, η εξυπηρέτηση πολύ ωραία, η τοποθεσία απίστευτη κ ό,τι περίσσεψε μας το έδωσαν για το σπίτι. Όλη η παρέα το ευχαριστήθηκε στο έπακρο και δεν πήγε λεπτό χαμένο. Μια από τις καλύτερες επιλογές!!

Ευχαριστούμε, Annassp

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Αποφασίσαμε ξεκάθαρα λόγω τοποθεσίας να δειπνησουμε στο μαγαζί και ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά!Τι να πρωτοσχολιασω ...τη σαλάτα φρεσκουλη που αν θέλω τρωω και σπίτι μου?Ή που αντι για μπαλσαμικο είχαν ρίξει μέσα πετιμέζι και σε κάθε μπουκιά ήθελες και 1 λίτρο εμφιαλωμένο;; ο μουσακάς μέτριος , το κρασι υποτίθεται «ευκολόπιοτο» και ήταν ξύδι!Και το κλου της βραδιάς η απαράδεκτη συμπεριφορά 2 βιαστικων σερβιτόρων που μας έφεραν χωρίς να ζητήσουμε επιδόρπιο (που ήταν το μόνο ωραίο παρεπιπτόντως) με την δικαιολογία ότι δήθεν τους είχαμε ζητήσει λογαριασμό και το ξέχασαν ...ενώ δεν είχαμε ζητήσει ποτε. Τέτοιες παγαποντιες ούτε στα Βλάχικα δεν κάνουν!

2  Ευχαριστούμε, 157vasiar
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε απ το μαγαζί ,είδαμε την υπέροχη τοποθεσία του και αποφασίσαμε να κάτσουμε! Τι το θέλαμε? Το προσωπικό απαράδεκτο , μας φεραν με το ζόρι το λογαριασμό και μάζεψαν το τραπεζι χωρίς να ρωτήσουν! Από αποψη γεύσης πολυ μέτρια με το αποκορυφωμα η σαλάτα φρεσκουλης να έχει 8€. Να το αποφυγετε!

1  Ευχαριστούμε, nikos1961
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικο απαραδεκτο. Το φαγητο κακιστο. Και επισης ειχαμε παρει πατατες τηγανιτες οι οποιες ηρθαν αψητες, τις γυρισαμε και μας εφεραν τις ιδιες μαζι με 5-6 ψημενες πατατες. Κοροιδια. Απαραδεκτοι!

1  Ευχαριστούμε, R1651FPnikosk
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό φαγητό, τεράστιες μερίδες, τίμιες τιμές, ευγενικό σέρβις και όλα αυτά με θέα τη θάλασσα (μη σας μπερδεύει το όνομα, δεν είναι σε δρομάκι αλλά μπροστά στη θάλασσα).

1  Ευχαριστούμε, z-barboutsi

To Dromaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

To Dromaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!