Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams73 $
Agoda.com73 $
Travelocity
Snaptravel
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική τοποθεσία μαγευτική θέα από το δωμάτιο.ωραιο δωμάτιο άνετο καθημερινη καθαριότητα δωματίου.ευγενικο προσωπικό γευστική κουζίνα και πρωινό με την πρώτη ευκαιρία θα το ξανά επισκεφθούμε μαγευτική Αίγινα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, P3044SJ_
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό περιβάλλον, υπέροχη θέα, καθημερινό service στα δωμάτια, ευγενικό προσωπικό και έμαθα ότι λειτουργεί υπό νέα διεύθυνση, οι οποίοι κάνουν εξαιρετική δουλειά.
Εξαιρετική, ελληνική και παραδοσιακή κουζίνα. Πολλά συγχαρητήρια στην κυρία Βίκυ.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Poptzen
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο. Πανέμορφη θέα. Η Κυρία Βίκυ υπέροχη. Ο συνδυασμός πισίνας και θάλασσας μαγευτικός. Ιδιωτικό πάρκινγκ.Πολύ ήσυχα δωμάτια.Πολύ καθαρό.Οτι πρέπει για να απολαύσεις τις διακοπές σου.Πολυ καλή η σχέση ποιότητας-τιμης.Θα το ξαναεπισκεφτώ με την πρώτη ευκαιρία

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια με πανέμορφη θέα.Ήσυχο ξενοδοχείο
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, kostasn2014
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο “ Mistral “ μια βραδιά μόνο - ευτυχώς !
Το μόνο θετικό ήταν πως δέχονται σκυλάκια.
Το ξενοδοχείο είναι παλιό - παρατημένο θα έλεγα και χρειάζεται άμεσα ανακαίνιση και καλή καθαριότητα.
Σεντόνια και πετσέτες - πολύ παλιές ! μάλλον από τότε που ξεκίνησε το ξενοδοχείο. Το πρωινό είναι πολύ κακής ποιότητας και σερβίρεται δίπλα από το ρεσεψιόν. Για τραπεζομάντηλο - ούτε σκέψη !!!
Λείπαμε που αναγκάζομαι να γράψω τόσο αρνήθηκα σχόλια , αλλά σήμερα που τα μετράμε με το παραπάνω δεν μπορούμε να δεχόμαστε κοροϊδία !!!

Ευχαριστούμε, MAGDALENA JOANN... G
Ο/η Γιάννης Μωραϊτης, Ιδιοκτήτης του Mistral Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Κυρία Magdalena Joann ,

Κι εμείς λυπούμαστε που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες που είχατε από τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Το ξενοδοχείο μας είναι παλιό αλλά σας διαβεβαιώ πως δεν είναι καθόλου παρατημένο. Από τον Ιούλιο που αναλάβαμε την διαχείριση του ξενοδοχείου έχουμε κάνει πολλές αλλαγές που έχουν σκοπό να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας.
Όσον αφορά τα σεντόνια και τις πετσέτες έχουμε ήδη αντικαταστήσει το 50% και σταδιακά θα γίνει ολική αντικατάσταση.
Το πρωινό μας έχει αναβαθμιστεί και είναι επιπέδου αντάξιο ξενοδοχείων με πολύ μεγαλύτερο κόστος διαμονής και πραγματικά δεν συμφωνούμε ως προς την κριτική σας για την ποιότητα του.Το γεγονός οτι σερβίρεται σε απόσταση 10 μέτρων από το μικρό γραφείο που έχουμε για υποδοχή δεν καταλαβαίνω γιατί σας ενόχλησε. Άλλωστε κατά την διάρκεια του πρωινού ο χώρος αυτός είναι κλειστός και δεν είναι ώρα αφίξεων ή αναχωρήσεων.
Τραπεζομάντηλα δεν χρησιμοποιούμε γιατί απαγορεύονται από τα μέτρα προστασία για τον κοροναϊο. Γι αυτό το λόγο χρησιμοποιούμε σουπλά χάρτινα μιας χρήσεως.
Πραγματικά λυπούμαστε που μέσα σε λίγες ώρες που μείνατε στο ξενοδοχείο μας είχατε μια τόσο δυσάρεστη εμπειρία . Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά για να χαρείτε την ζεστή μας φιλοξενία και τις αναβαθμισμένες υπηρεσίες μας και να μας δώσετε την ευκαιρία να σας αποδείξουμε οτι δεν αξίζουμε την τόσο αυστηρή κριτική σας.

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2018

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο. Πολύ καλό πρωινό. Η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική. Η κυρία που έχει το ξενοδοχείο είναι πολύ ευγενική. Η πισίνα είναι τέλεια. Δωμάτια με υπέροχη θέα. Χωρίς φασαρία. Ιδιωτικό πάρκινγκ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, matinakat