Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καθαρός χώρος . Η εξυπηρέτηση από τα παιδιά είναι καταπληκτική. Σε πολύ σωστή τοποθεσία διότι είναι 100 μέτρα από το λιμάνι . Το πρωινό αξίζει !! Το ευχαριστήθηκα ! Σίγουρα θα ξαναπάμε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 555alexandrost
Ο/η SOFIA KAR, Ιδιοκτήτης του Aegina Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Hotel Aegina!
Προτιμήστε να μας καλέσετε, στείλετε ένα email ή κάντε κράτηση απευθείας από την ιστοσελίδα μας.
Ξενοδοχείο Αίγινα

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο της πόλης. Είχα μείνει κ πριν από μερικά χρόνια εκεί κ μου άρεσε η καθαριότητα, το πολύ καλό πρωινό κ η ευγένεια του προσωπικού. Επιπλέον έχει γρήγορη κ δωρεάν σύνδεση στο Ίντερνετ.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Ersi K

Ξενοδοχείο Αίγινα

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης, 300 μέτρα από την κεντρική προβλήτα επιβίβασης και 150μ από παραλία. Το ξενοδοχείο ήταν πεντακαθαρο, το προσωπικό ήταν άψογο, το ίδιο και ο διευθυντής, μας δώσανε χάρτη με αξιοθέατα του νησιού και κοντινές παραλίες. Το ίντερνετ ήταν άψογο. Το πρωινό πολύ καλό.
Σιγουρα θα ξαναπαμε
Γιώργος

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Χ

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019

Το ξενοδοχείο είναι ιδανική επιλογή για τον επισκέπτη στην Αίγινα. Πολύ κοντά με τα πόδια από το κέντρο αλλά και με πάρκινγκ για εκείνους που επιλέγουν μικρές αποδράσεις. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και προσεγμένο με μικρό μπαλκόνι που έβλεπε τη θάλασσα και το γραφική πόλη.Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, aggeliki l

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με τον άντρα μου για 3 βραδιά, αρκετά καλο ξενοδοχείο. Καθαρό με ότι προδιαγραφή υπόσχεται όταν κάνεις κράτηση με πάρα πολύ ευγενικό προσωπικό που βοηθάει σε όποια απορία!!! Σε ήσυχη περιοχή μόλις 5 λεπτά από το κέντρο της πόλης

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _U6602CJ