“ωραιο παγωτο”
Κριτική για: DaVinci Gelato

DaVinci Gelato
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2020

Το παγωτο ππου φαγαμε ηταν πολυ ωραιο οπως παντα. Πολλες γευσεις να διαλεξεις. Το σερβις να ηταν λιγο πιο ευγενικο. Στο κεντρο της πολης

Ευχαριστούμε, mariakan12

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Η βόλτα μας τελείωσε όμορφα περνοντας από το σημείο του καταστήματος η μυρωδιά από τα βαφλακια μας οδήγησε κατευθείαν μέσα τηρουσαν όλα τα απαραίτητα μέτρα και νιώσαμε καλά με αυτό.. Πήραμε παγωτό σε χωνακι σοκολατένιο απλά τρομερό κ ένα βαφλακι όνειρο προσιτές τιμές φιλικό προσωπικό!!

Ευχαριστούμε, 614antzelaa
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020

Είναι πλέον self service το κατάστημα. Πήραμε βαφλακια τα οποία ήταν ξεροψημενα και μας τα έβαλαν σε ένα χαρτινο κουτακι παρόλο που κάτσαμε στο μαγαζί. Το παγωτό τους ήταν μια χαρά γευστικο,αλλά πλέον τρως πολύ καλύτερες βάφλες στην Αίγινα. Δεν νομίζω ν ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, Mandy S
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες γεύσεις παγωτού αλλά... Όταν πήρα take away μου επέτρεψαν να πάρω δύο γεύσεις με μια μπάλα. Όταν κάθισα σε τραπέζι την επόμενη μέρα με υποχρεωσαν να πάρω δύο μπάλες για δύο ξεχωριστές γεύσεις (μου είπαν επί λεξει #δεν γινεται#διαφορετικά) και τελικά μου έφεραν δύο γεύσεις σε μια μεγαλύτερη μπάλα!!(είχα μέτρο σύγκρισης του διπλανού μου από την παρέα μου, που πήρε μια μπάλα. Μας έβαλαν σχεδόν την ίδια ποσότητα. Οταν παραπονέθηκα προσεφερθησαν να μου φέρουν ακόμη μια μπαλα πολύ ευγενικά παραδεχομενοι το λάθος τους αλλά ήταν αργά. Με είχε χαλάσει ήδη η ανέντιμη συμπεριφορά του να πληρώσω δύο μπάλες σε αξία ενώ μου έφεραν μια.. Και κατι. Οι γεύσεις εξαιρετικές αλλά βάζω τριάρι για την συμπεριφορα μόνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ΦΑΙΔΡΑ Α
Ο/η P4003WV_, Manager του DaVinci Gelato, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2019

Καλησπέρα Faidra. Λυπούμαστε που η τελευταία σου εμπειρία σου από το κατάστημα δεν ήταν η επιθυμητή. Σε ευχαριστούμε για το σχόλιο σου και θα το λάβουμε υπόψιν για να γίνουμε καλύτεροι. Ελπίζουμε την επόμενη φορά που θα μας προτιμήσεις να αντεπεξέλθουμε στις απαιτήσεις σου. Καλή συνέχεια

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο παγωτό στην Αίγινα Έχει φοβερές γεύσεις Οι επιλογές είναι πάρα πολλές Τα χωνάκια τους είναι φανταστικά. Αξίζει να πάτε τουλάχιστον μια φορά!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Eleni_Koliaraki

DaVinci Gelato: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα

DaVinci Gelato: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα