Ανοικτά σήμερα: 9:30 π.μ. - 1:30 μ.μ., 4:30 μ.μ. - 8:30 μ.μ.
Αποθήκευση

Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020
κατερινα λ
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2021

Πολύ όμορφο κατάστημα με καταπληκτικά κοσμήματα , δεν ήξερες τι να προτοδιαλεξεις όλα υπέροχα,ξεχωρίσαμε ενα ζευγάρι σκουλαρίκια σαν κοραλί από ασήμι!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Zois Z
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Συμπαθητικα κοσμήματα, αγενέστατος ο ιδιοκτήτης, στο τέλος έκοψε και απόδειξη πολύ μικρότερη ενώ έκανε κυρηγμα σε όλη τη διάρκεια όταν ζητήσαμε καλύτερη τιμή... Ενώ όλοι στην Αίγινα ήταν φιλόξενοι και ευγεναστατοι ο συγκεκριμένος ήταν αρνητική διαφήμιση για το μαγαζί. Δεν το προτείνω.... Not suggested because of the bad behaviour, definetely no...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, I4635PHkkl
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Πολύ όμορφο κατάστημα με εξαιρετικά χειροποίητα κοσμήματα, κάποια δημιουργών από το νησί, κι αυτό είναι πραγματικά πολύ ωραίο. Οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Ωραία και τα λίγα κομμάτια από πηλό. Στα συν και ο καλαίσθητος χώρος.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, κατερινα λ
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μαγαζάκι με ιδιαίτερα κ όμορφα κοσμήματα και είδη δώρων.( Μιλάμε για την Αίγινα βέβαια ) Η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε πολύ φιλική μεν απαιδευτη δε. Βάζω αυτόν τον βαθμό γιατί μας είπε άλλη τιμή την προηγούμενη μέρα που εντοπίσαμε το κόσμημα που θέλαμε κ δυστυχως την επόμενη που πηγαμε να το πάρουμε διαφορετική τιμή αρνουμενη για τη συμφωνηθεισα. Ψωνίσαμε θεωρώντας ότι το εκανε λόγω ευηθείας! Κρίμα... Αλλά όλα παίζουν ρολο

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
4  Ευχαριστούμε, ΦΑΙΔΡΑ Α
Ο/η Atexno, Owner του Ηλιαχτίνα Κόσμημα - Τέχνες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητή Φαίδρα.
Σας ευχαριστώ για την επίσκεψη στην Ηλιαχτίνα.
Κάθε κριτική μας κάνει καλύτερους, άλλωστε το «μαγαζάκι» μας με εβδομήντα οκτώ συνεργργασιες στο χώρο του κοσμηματος και της κεραμικής, κάποιες φορές έχει να αντιμετωπίσει και πελάτες που πιστεύουν ότι βρίσκονται κάπου στην Αραπιά και ενώ τους προσφέρουμε τη καλύτερη με ΕΓΓΥΗΣΗ τιμή σε χειροποίητα εργα καταξιωμένων δημιουργών, θέλουν να τους προσφέρουμε τα προϊόντα μας δωρεάν. Τώρα το απαίδευτο της υπεύθυνης του καταστήματος δεν το διευκρινίζετε. Τέλος πάντων, μιας και είμαι κι εγώ από Θεσσαλονίκη θα χαρώ να μου στείλετε τη διεύθυνση σας, να σας στείλω κι ένα δώρο για τη νέα χρονιά.
Σας ευχαριστώ και ελπίζω να σας ξαναδούμε.
Φιλικά
Ευθυμης Στεργιούλας

Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2019

Μοναδικά κομμάτια που σου θυμίζουν για πάντα το νησί και την παραλία! Συγχαρητήρια με ταξιδέψαμε!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Γιούλη Ξ
Ο/η Atexno, Διευθυντής του Ηλιαχτίνα Κόσμημα - Τέχνες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαρτίου 2019

Αγαπητή Γιούλη σας ευχαριστώ πολύ.
Αν και ο Μάρτιος δεν είναι ο πιο δυνατός μας μήνας, εμείς προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο.
Ευχόμαστε να ξανάρθετε.

Να είστε καλά και πάντα στη διάθεση σας...!