“Χαλαρωτικό και διασκεδαστικό.”
Κριτική για: The MindTrap Chios

The MindTrap Chios
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Μπάνιο, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για να είμαι ειλικρινής η ιδέα του να κλείσεις σε ένα δωμάτιο και να προσπαθείς να βγεις δεν έκανε την φαντασία μου να οργιάζει. Το θεωρούσα βαρετό. Μια φορά πήγα για την παρέα και από τότε έχω κολλήσει φανατικά!!! Ευχάριστοι χώροι με προσωπικό εξυπηρετικοτατο ! Εννοείται ότι θα ξαναπάω! Ήταν μαγευτικά!

Ευχαριστούμε, Νικόλαος Τ
Ο/η ianGreece, Owner του The MindTrap Chios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Σε ευχαριστούμε θερμά που το δοκίμασες. Σε περιμένουμε σε νέες πετιπέτειες απόδρασης!!

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Η εμπειρία στο MindTrap της Χίου είναι τρομερή! Όλα τα παιδία, που εργάζονται εκεί, όσες φόρες έχω πάει με την παρέα μου, μας έχουν εξυπηρετήσει στην εντέλεια.!! Μακάρι να συνεχίσουν έτσι!

Ευχαριστούμε, George V
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Chios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική! Είναι αλήθεια πως όλη ομάδα μας προσπαθεί πάντα για το καλύτερο κι ευχόμαστε πάντα να περνάτε όμορφα!

Ευχαριστούμε,

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα παιδιά ειναι φοβερα. Εχουμε παει σχεδον σε ολα τα δωματια και συνεχως ανανεώνονται ωστε να γνωριζουμε και καινούρια δωματα αποδρασης. Πολυ φιλικο περιβάλλον και ποιοτητα που χαρακτηρίζει ολα τα καταστηματα της αλυσίδας.

Ευχαριστούμε, giannisst13
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Chios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Οκτωβρίου 2017

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια. Πράγματι η ομάδα μας προσπαθεί για το καλύτερο αποτέλεσμα!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω λογια να περιγράψω το ποσο πολύ αρέσει σε μένα και την παρέα μου το mindtrap!!!!Έχουμε παει σε όλα τα δωμάτια!!!!Τι να πω....το καθένα διαφορετικό!!!!Πολυ προσεγμενα και ατμοσφαιρικα,αναλογα με το θεμα!!!!!Νομίζεις ότι είσαι προταγωνιστης σε ταινία!!!Αγαπημένα μας, όσα συμμετεχει ηθοποιός!!!!Οι γρίφοι πολύ καλοί για να δουλέψει το μυαλό!!!!Οι game masters καθώς και οι υπεύθυνοι φιλικοτατοι,αψογοι στη συμπεριφορα!!!Αξίζει πραγματικα να ζησει κανείς μια τέτοια εμπειρία!!!! Οποίος δεν έχει πάει..... ΧΑΝΕΙ!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Zee L
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Chios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Καλησπέρα,

Ευχαριστούμε πολύ για την τόσο θερμή κριτική! Είναι χαρά μας να λαμβάνουμε τόσο κολακευτικά σχόλια κι ευχόμαστε πάντα οι ομάδες μας να απολαμβάνουν τόσο το παιχνίδι!

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όπως κάθε χρόνο επισκεφθήκαμε τα νέα δωμάτια του mindtrap χιος. Παίξαμε το mission new York και το broke. Και τα δύο εξαιρετικά! Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον καταπληκτικό μπάτλερ του broke! Ελπίζουμε να προλαβουμε να παίξουμε και το KGB για το οποίο ακούμε τα καλύτερα! Σας ευχαριστούμε που δίνετε ιδιαίτερη νότα στο νησί!

Ευχαριστούμε, GeorgiosPapageorgiou
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Chios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Αυγούστου 2017

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα και ενθαρρυντικά λόγια σας! Ευχόμαστε σύντομα να σας ξαναδούμε.

Φιλικά,
The MindTrap Team

The MindTrap Chios: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

The MindTrap Chios: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!