“Καλό μαγαζί κακιστο service ”
Κριτική για: Το Απόμερο

Το Απόμερο
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε παρεα 7 φίλων στο απομερο επειδή μας το πρότειναν φίλοι λογω του καλού φαγητού που εχει αλλα δυστυχώς δεν μας ενημέρωσαν για το άθλιο σέρβις και το ειρωνικό ύφος ενός συγκεκριμένου σερβιτόρου.
Οταν παραγγείλαμε ο σερβιτόρος δεν επιβεβαίωσε την παραγγελία.
Οταν άρχισαν να έρχονται οι μερίδες το ενημέρωσα ότι υπάρχει ακόμα μια μεριδα και με ειρωνικό ύφος μου ειπε οτι θα ερθει. Οταν όλοι έφαγαν τις μερίδες τους τον ενημέρωσα ότι ακομα περιμένουμε μια μερίδα παει μεσα στην κουζίνα να δει τι γίνεται, επιστρέφει και λεει οτι τελικα του διέφυγε μια μερίδα. Αλλάξαμε το πιάτο σε μοσχάρι με μακαρουνες και αυτος έφερε ζυγούρι.
Φυσικά όλοι είχαν φάει και εγω κατέληξα να ειμαι ο μόνος που έτρωγα στο τραπέζι.
Κριμα τετοιο μαγαζι να έχει τόσο κακό σερβις

Ευχαριστούμε, Road783718

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκα με φίλους, ειχε φοβερή θέα και εξυπηρετικο προσωπικο, μέχρι που 6 ώρες μετα, 2 από τα 7 άτομα της παρέας πάθαμε τροφική δηλητηρίαση με συνεχείς εμετούς, πιθανόν απο το κοκκινιστό μοσχαράκι με τα χιώτικα μακαρόνια. Ίσως εφταιξε η μη συνεπής συντήρηση ή οι πρώτες ύλες, αλλά όπως και να έχει δεν μείναμε ικανοποιημένοι από την επίσκεψή μας.

1  Ευχαριστούμε, VasilikiBebe
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάσαμε καλά σχόλια και είπαμε να το επισκεφτούμε το μαγαζί ήταν άδειο και μας ρώτησαν αν υπάρχει κράτηση είπαμε όχι και ότι δεν μπορούν να μας εξυπηρετήσουν ενώ στον εσωτερικό χώρο είχε κενά τραπέζια άστρωτα δεν το πρότειναν καν ! Προφανώς δεν ήθελαν να πουλησουν για 2 άτομα ! (Τρώμε πολύ πάντως)

1  Ευχαριστούμε, giotakan
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Χωρος απίστευτος, μοναδική θέα, μαγαζί πολύ όμορφα στημένο. Αν και είχαμε ξανά φάει στο παρελθόν, αυτή τη φορά το φαγητό ήταν εντελώς αδιάφορο με εξαίρεση 2,3 πιάτα. Πήγαμε 3 οικογένειες (6 ενήλικες και 6 παιδιά) οπότε δοκιμάσαμε αρκετά από τα πιάτα του μενού. Η εξυπηρέτηση παρά πολύ αργή χωρίς να δικαιολογείται αφού υπήρχαν ελάχιστοι πελάτες τη δεδομένη ώρα και μέρα. Το προσωπικό παρόλα αυτά ευγενικό και πρόθυμο να σου εξηγήσει και να σε βοηθήσει. Με λίγη περισσότερη προσοχή και μικρή βελτίωση στα πιάτα τους, πιστεύω θα γίνει από τα καλύτερα εστιατόρια του νησιού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, alegkakis
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Ευγενικό προσωπικό πρόθυμο σε βοηθήσει στην παραγγελία και μα σου εξηγήσει τα πιάτα . Ότι παραγγείλαμε ήταν αρκετά νόστιμο και σε μεγάλες ποσότητες . Η θέα είναι καταπληκτική .ένα αρνητικό μόνο η δυσκολία να το βρεις …σε βγάζει ανάποδα το gps…

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Νικος Σ

Το Απόμερο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Μέγας Λιμιώνας, Χίος

Το Απόμερο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!