“Κακή εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Το Απόμερο

Το Απόμερο
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάσαμε καλά σχόλια και είπαμε να το επισκεφτούμε το μαγαζί ήταν άδειο και μας ρώτησαν αν υπάρχει κράτηση είπαμε όχι και ότι δεν μπορούν να μας εξυπηρετήσουν ενώ στον εσωτερικό χώρο είχε κενά τραπέζια άστρωτα δεν το πρότειναν καν ! Προφανώς δεν ήθελαν να πουλησουν για 2 άτομα ! (Τρώμε πολύ πάντως)

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
1  Ευχαριστούμε, giotakan

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Χωρος απίστευτος, μοναδική θέα, μαγαζί πολύ όμορφα στημένο. Αν και είχαμε ξανά φάει στο παρελθόν, αυτή τη φορά το φαγητό ήταν εντελώς αδιάφορο με εξαίρεση 2,3 πιάτα. Πήγαμε 3 οικογένειες (6 ενήλικες και 6 παιδιά) οπότε δοκιμάσαμε αρκετά από τα πιάτα του μενού. Η εξυπηρέτηση παρά πολύ αργή χωρίς να δικαιολογείται αφού υπήρχαν ελάχιστοι πελάτες τη δεδομένη ώρα και μέρα. Το προσωπικό παρόλα αυτά ευγενικό και πρόθυμο να σου εξηγήσει και να σε βοηθήσει. Με λίγη περισσότερη προσοχή και μικρή βελτίωση στα πιάτα τους, πιστεύω θα γίνει από τα καλύτερα εστιατόρια του νησιού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, alegkakis
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Ευγενικό προσωπικό πρόθυμο σε βοηθήσει στην παραγγελία και μα σου εξηγήσει τα πιάτα . Ότι παραγγείλαμε ήταν αρκετά νόστιμο και σε μεγάλες ποσότητες . Η θέα είναι καταπληκτική .ένα αρνητικό μόνο η δυσκολία να το βρεις …σε βγάζει ανάποδα το gps…

Ευχαριστούμε, Νικος Σ
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Μετά από χρόνια επέστρεψα στην Χίο κ πέρασα κ από το Απόμερο βέβαια που ήταν από τις πιο έντονες αναμνήσεις μου απο το περασμένο μου ταξίδι.
Η θέα το ίδιο εκπληκτική μιας κ πήγαμε λίγο μετά την πανσέληνο του Αυγούστου.
Το προσωπικό μια χαρά πρόσχαροι ...οι πελάτες είχαν τα θέματά τους αλλά το αποδώσαμε στην ενέργεια του φεγγαριού. Το φαγητό είχε ένα θέμα με τα αλάτια τα πιπέρια και τα καρυκεύματα γενικότερα.Όλα ήθελαν κάτι ακόμα ...Βέβαια για αν μην αδικώ το μαγαζί το συναντήσαμε στα περισσότερα μαγαζιά της Χίου.Ίσως η ύπαρξη της μαστίχας σε πολλά πιάτα αντικαθιστά την ύπαρξη των υπόλοιπων μπαχαρικών χωρίς όμως να φέρνει πάντα το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Ευχαριστούμε, marylogi
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μας υποδέχτηκαν πριν ανοίξει η κουζίνα και η εξυπηρέτηση τους ήταν τρομερή!αξίζει να το επισκεφτείτε!το φαγητό πολύ καλό!!

Ευχαριστούμε, Melina K

Το Απόμερο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Μέγας Λιμιώνας, Χίος

Το Απόμερο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!