“Αξίζει να το επισκεφθείτε .”
Κριτική για: Το Απόμερο

Το Απόμερο
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Ευγενικό προσωπικό πρόθυμο σε βοηθήσει στην παραγγελία και μα σου εξηγήσει τα πιάτα . Ότι παραγγείλαμε ήταν αρκετά νόστιμο και σε μεγάλες ποσότητες . Η θέα είναι καταπληκτική .ένα αρνητικό μόνο η δυσκολία να το βρεις …σε βγάζει ανάποδα το gps…

Ευχαριστούμε, Νικος Σ

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Μετά από χρόνια επέστρεψα στην Χίο κ πέρασα κ από το Απόμερο βέβαια που ήταν από τις πιο έντονες αναμνήσεις μου απο το περασμένο μου ταξίδι.
Η θέα το ίδιο εκπληκτική μιας κ πήγαμε λίγο μετά την πανσέληνο του Αυγούστου.
Το προσωπικό μια χαρά πρόσχαροι ...οι πελάτες είχαν τα θέματά τους αλλά το αποδώσαμε στην ενέργεια του φεγγαριού. Το φαγητό είχε ένα θέμα με τα αλάτια τα πιπέρια και τα καρυκεύματα γενικότερα.Όλα ήθελαν κάτι ακόμα ...Βέβαια για αν μην αδικώ το μαγαζί το συναντήσαμε στα περισσότερα μαγαζιά της Χίου.Ίσως η ύπαρξη της μαστίχας σε πολλά πιάτα αντικαθιστά την ύπαρξη των υπόλοιπων μπαχαρικών χωρίς όμως να φέρνει πάντα το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Ευχαριστούμε, marylogi
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μας υποδέχτηκαν πριν ανοίξει η κουζίνα και η εξυπηρέτηση τους ήταν τρομερή!αξίζει να το επισκεφτείτε!το φαγητό πολύ καλό!!

Ευχαριστούμε, Melina K
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινώντας από τα θετικά θα πρέπει να επισημανθεί η πολλή όμορφη θέα και το πολύ καλό service. Από εκεί και πέρα, όσον αφορά στην ουσία, δηλαδή το φαγητό, κανένα πιάτο από όσα παραγγειλαμε δεν ήταν πολύ καλό ή πολύ κακό. Το χοιρινό κοντοσουβλι ίσως ήταν το χειρότερο, καθώς δεν ήταν κατά την γνώμη μου επαρκώς μπαχαρισμενο και έχανε σε ένταση γεύσης. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα το πρότεινα, αλλά σίγουρα δεν απογοητευτηκαμε από την συνολική εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Babis_Litos
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021

Καταπληκτική Θέα.
Ύπαρξη παιδικής χαράς με επάρκεια δραστηριοτήτων.
Φρέσκα φαγητά.
Γεύσεις όχι κάτι το ιδιαίτερο. Τιμές λογικές

Ευχαριστούμε, Mouse2772

Το Απόμερο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος (Χώρα), Χίος

Το Απόμερο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!