“Φοβερή θέα ”
Κριτική για: Το Απόμερο

Το Απόμερο
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινώντας από τα θετικά θα πρέπει να επισημανθεί η πολλή όμορφη θέα και το πολύ καλό service. Από εκεί και πέρα, όσον αφορά στην ουσία, δηλαδή το φαγητό, κανένα πιάτο από όσα παραγγειλαμε δεν ήταν πολύ καλό ή πολύ κακό. Το χοιρινό κοντοσουβλι ίσως ήταν το χειρότερο, καθώς δεν ήταν κατά την γνώμη μου επαρκώς μπαχαρισμενο και έχανε σε ένταση γεύσης. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα το πρότεινα, αλλά σίγουρα δεν απογοητευτηκαμε από την συνολική εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Babis_Litos

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021

Καταπληκτική Θέα.
Ύπαρξη παιδικής χαράς με επάρκεια δραστηριοτήτων.
Φρέσκα φαγητά.
Γεύσεις όχι κάτι το ιδιαίτερο. Τιμές λογικές

Ευχαριστούμε, Mouse2772
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2021

Δεύτερη φορά που ερχόμαστε Χίο και φυσικά το επισκεφτήκαμε ξανά. Όπως κ την πρώτη φορά πριν 4 χρόνια, εξυπηρετικό κ ευγενικό προσωπικό και που ωραίος χώρος. Όσο για την θέα δεν υπάρχουν σχόλια. Πολύ καλό φαγητό. Έχει και παιδική χαρά για τα παιδιά, η οποία ωστόσο θέλει λίγη δουλειά, επιδιορθώσεις.

Ευχαριστούμε, Πολυχρόνης Δ
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Ωραια θέα , φιλικό προσωπικό ,μεγάλες μερίδες αλλά πολύ μέτριο φαγητό όχι ιδιαίτερα προσεγμένο στο ψήσιμο

Ευχαριστούμε, Fotini S
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με πολύ ενθουσιασμό συστημένη από γνωστούς και αφού καθήσαμε γύρω στις 9.10 τελικά καταφέραμε να παραγγείλουμε υπό λίγη υψηλή πίεση στο σερβιτόρο (3 τον συν.αριθμό) στις 9.55! Φάβα με μπιζέλι και καραμελ. Κρεμμύδι άριστη, πιατακια διάφορα αρκετά καλά γευστικά (δε δοκιμάσαμε την τηγανιά στη τορτίγια που ονομάζετε το βυζι της κόρης) και μετά τα πολλά ορεκτικά ένα γιαουρτλού το οποίο μεν νόστιμο δεν όμως «Τίγκα στη πατάτα κ στη πίτα» με 2 κομμάτια και στα 10€! Η όλη εμπειρία με ανάμεικτα συναισθήματα, δεν τρελάθηκα δε πέταξα τη σκούφια μου και εκεί που πήγα να ζητήσω λογαριασμό σκάει ένα πιάτο από τα ορτνερβ που είχα παραγγείλει ως επιδόρπιο φυσικά αρκετά καθυστερημένα! Μάλιστα είπα στο σερβιτόρο παρτο και δώσε το κάπου άλλου και μου το χρεώνεις κανονικά για να μην πεταχτεί βασικά αλλά επέμενε και έφερε κάτι να το χώσω μέσα και να το φάω για πρωινο(μελιτζάνα σάλτσα με φέτα καυτερή) ε απλά δεν το άγγιξαμε! Όποτε όλο αυτό ψιλό έριξε την όλη μου «διάθεση» στα μισά φεύγοντας αδιάφορα!!! 62€ για 2 άτομα με αυτά που είπα και βγάλτε τα συμπέρασματα σας! Η πορτοκαλοπιτα με μια μπάλα παγωτό ήρθε μετά ως επιδόρπιο, ΟΚ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, asgtsfrn

Το Απόμερο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος (Χώρα), Χίος

Το Απόμερο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!