“Κοκτέιλ”
Κριτική για: Oz Cocktail Bar

Oz Cocktail Bar
Κουζίνες: Πίτσα, Φαστ φουντ
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2021

Πολύ ωραίος χώρος με ευγενέστατο προσκοπικό και άριστη ποιότητα σε όλα τα προϊόντα του. Το καλύτερο μαγαζί πάνω στην νησί το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Z4349KRstevek

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Λυπάμαι που ένα μαγαζί τέτοιου είδους, πρόσφερε ένα άθλιο pancake oreo κ δεν το απέσυρε ως αποτυχημένο! Η κατάληξή του ήταν στο σκουπιδοτενεκέ! Δε δίνω άλλη ευκαιρία στο ΟΖ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Stela-arima
Ο/η Dimitris G, Γενικός Διευθυντής του Oz Cocktail Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιανουαρίου 2021

Διαβάζοντας την κριτική σας, καταλαβαίνει κανείς ότι παραγγείλατε ένα προϊόν το οποίο δεν ήταν της αρεσκείας σας, μας ζητήσατε να το αντικαταστήσουμε και η επιχείρησή μας αρνήθηκε να το αντικαταστήσει. Σε εννέα χρόνια λειτουργίας μας όμως, ποτέ δεν έχουμε αρνηθεί αντικατάσταση προϊόντος, ακόμα και αν δεν υπήρχε σοβαρός λόγος. Δυστυχώς το συμβάν που αναφέρετε είναι ψευδές με αποτέλεσμα η κριτική σας να έχει καταγγελθεί ως ύποπτη.

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020

ενα bar που θα μπορουσε να σταθει ανετα στην Αθηνα , ευγενικο προσωπικο ,καλα ποτα ,δοκιμασαμε και πιτσα πολυ καλη ! και αυτο που ηταν σούπερ ηταν η μουσικη !!!
μπραβο παιδια !!!

1  Ευχαριστούμε, takisf
Ο/η DimitrisG464, Ιδιοκτήτης του Oz Cocktail Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα κολακευτικά σας σχόλια! Μας δίνετε κουράγιο αυτές τις δύσκολες μέρες που διανύει ο κλάδος μας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μαγαζι στον κεντρικό δρόμο της πόλης! Ωραία κοκτέιλ και συχνές εκδηλώσεις! Ευγενικό προσωπικό και γρήγορη εξυπηρέτηση! Ομορφα διακοσμημένο! Το συστήνω ανεπιφύλακτα είτε για καφέ είτε για ποτό το βραδυ!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Tsourtsoufaki
Ο/η DimitrisG464, Ιδιοκτήτης του Oz Cocktail Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Είναι χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας κάθε φορά που μας επισκέπτεστε.

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2019

Ωραία κοκτέιλ, καλός χώρος, αλλά αναξιόπιστοι στις κρατήσεις τους. Ενώ είχαμε κάνει κράτηση για 4 άτομα και μας διαβεβαιωσαν ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με την κράτηση μας, φτάνοντας ο υπεύθυνος μας είπε αργησατε(μόλις 2 λεπτά) και το δώσαμε. Νομίζω ότι δεν είναι σωστή επαγγελματική σταση και μόνο αρνητικά μπορεί να κριθεί. Θα ήμουν πολύ επιφυλακτική να το συστήσω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 545annat
Ο/η DimitrisG464, Ιδιοκτήτης του Oz Cocktail Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας και λυπόμαστε για την άσχημη εμπειρία που είχατε μαζί μας. Η πολιτική των κρατήσεών μας είναι όντως κάπως αυστηρή, κυρίως τις μέρες «αιχμής» όπως η παραμονή Χριστουγένων, αλλά πάντα δίνουμε ένα περιθώριο 15 λεπτών σε ενδεχόμενη καθυστέρηση για λόγους ανωτέρας βίας. Σε άλλη περίπτωση καθυστέρησης άνω των 15 λεπτών όπως έγινε στην περίπτωσή σας (και όχι 2 λεπτά που αναφέρετε) καλό θα ήταν να ενημερώνετε τηλεφωνικώς.
Με εκτίμηση
Ο υπεύθυνος του καταστήματος

Oz Cocktail Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος (Χώρα), Χίος

Oz Cocktail Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!