eDreams
Agoda.com
Tripadvisor57 $
Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο. Φιλικοτατο περιβάλλον, οτιδηποτε κι αν χρειαστηκα οι άνθρωποι ήταν πρόθυμοι να βοηθήσουν. Είναι δίπλα στο αεροδρόμιο και στη πόλη του νησιού. Η τοποθεσία του προσφέρει ησυχία και χαλάρωση μακριά από τη βαβούρα της πόλης. Έχει χώρο στάθμευσης και 2 μεγάλα σούπερ μάρκετ για τα απαραίτητα. Η περιποίηση και η φροντίδα δωματίου εξίσου παραδειγματική. Συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Πετρος Τ
Ο/η Nick B, Ιδιοκτήτης του Morning Star Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2018

Ευχαριστούμε παρα πολυ για την κριτική ! Ειμαστε πολυ χαρούμενοι που οι υπηρεσίες κ η φιλοξενία μας ηταν αντάξιες των προσδοκιών σας! Η οικογενεια μου και εγω σας ευχόμαστε οτι το καλυτερο και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο Morning star Hotel Με εκτίμηση Νικος !

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ή διαμονή μου ήταν εξαιρετική. Φιλική προς τούς πελάτες το δωμάτιο πεντακάθαρο με εξαιρετικό μπάνιο πραγματικά άξιζε τον κόπο. ΤΟ συστήνω σε όσους το σκέπτονται πραγματικά αξίζει Και για τα λεφτά τού Μια χαρά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, 869mixaliss
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι πραγματικά πολυ καλό κοντά στην πόλη με συχνά λεοφορια προς την πόλη της Χίου κοντά στην θάλασσα (μερικά μόνο μέτρα) όμορφα δωμάτια μ πολυ ομορφη εξυπηρετήσει από όλα τα παιδιά είναι απλά τέλειο....!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, panagiothst2016
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2016

Επισκεπτομαι τη Χιο τακτικα για δουλεια και βρεθηκα στο ξενοδοχειο πρωτη φορα. Καθαρα και μεγαλα δωματια, το πρωινο καπως μετριο και η ποιοτητα του υπνου καλη. Το πρωινο χρειαζεται μεγαλη βελτιωση μιας και η ποικιλια του ειναι πολυ περιορισμενη

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Petr0sM
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2015

Άνετο μπάνιο, καθαροί χώροι, προσωπικό ευγενέστατο, πρωινό ικανοποιητικό και λογικές τιμές, μάλλον οικονομικό. Κοντά στο αεροδρόμιο και δίπλα σε μεγάλο Σουπερμάρκετ με ΑΤΜ εθνικής. Αν και κοντά σε πόλη και κάμπο, το αυτοκίνητο είναι απαραίτητο.

Το ίντερνετ θέλει κόλπο που θα σας πουν τα παιδιά εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, pNk G