“Εξαιρετικό”
Κριτική για: My Cafe

My Cafe
Περιγραφή: Η ΑΓΑΠΗ και το ΠΑΘΟΣ για αυτό που κάνουμε από τότε που ξεκινήσαμε, είναι αυτό που μας παρακινεί να αναζητούμε διαρκώς την ανανέωση και τη βελτίωση της ποιότητας των προϊόντων και υπηρεσιών που προσφέρουμε, για να ικανοποιήσουμε τις δικές σας ανάγκες. Κατανοούμε την δουλειά μας, όχι ως ένα απλό επάγγελμα, αλλά ως ένα είδος ΤΕΧΝΗΣ και ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ, συνδυάζοντας τις ειδικές γνώσεις, προσωπικό μεράκι και τη φαντασία για να σας προσφέρουμε πάντα κάτι μοναδικό. Έτσι στο MY CAFÉ η κάθε μέρα είναι ένα ταξίδι γεύσεών και αρωμάτων σε διάφορούς προορισμούς του κόσμου…. ξεκινώντας νωρίς το πρωινό προσφέροντας διάφορές spatiality ποικιλίες καφέ και συνεχίζοντας το βράδυ με επιλογή από εξαιρετικές ποικιλίες κρασιών Ελλήνων παραγωγών… και όλα αυτά συνδυασμένα αρμονικά με εδέσματα που αναδεικνύουν τοπικά προϊόντα σε νέες δημιουργικές συνθέσεις. Σε αυτά τα Ταξίδια γεύσεων και μικρών απολαύσεων, ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2021

Πολύ όμορφος χώρος με εξαιρετική διακόσμηση, εξαιρετικός καφες. Πολύ καλες πρώτες ύλες. Πολυ καλή λίστα κρασιών!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Giannako46
Ο/η SArgiris, Owner του My Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2021

Σας ευχαριστώ για την επίσκεψή Σας καθώς και το χρόνο που αφιερώσατε να αφήσετε ένα σχόλιο για το κατάστημα μου. Χαίρομαι ιδιαίτερα που σας ικανοποιήσαμε με τα προϊόντα, τις υπηρεσίας καθώς και με τον χώρο που με πολύ Αγάπη δημιούργησα. Ελπίζω να σας δούμε σύντομα ξανά στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Ένα φοβερά εκλεπτυσμένο μαγαζί δίπλα στο αεροδρόμιο με snacks,καφέδες και ποτά. Υπέροχο service. Way you go Αργύρη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Gio_Del1969
Ο/η SArgiris, Owner του My Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό design που φτιάχνει τη διάθεση, προάγει τη συζήτηση κ το γέλιο
Άψογη εξυπηρέτηση με σύνεση κ συνεργατική διάθεση
Μεσογειακές γεύσεις με άρωμα Ελλάδας κυρίως

Εύγε στα παιδιά!!!
Αργύρη τα σέβη μου ❣

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 895lianag
Ο/η SArgiris, Other του My Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος καφές. Taf κ πάντα άψογος. Ωραίο προσεγμένο περιβάλλον με ωραίο κ ποιοτικό μενού. Πάντα κάνω στάση καφέ στο χέρι αλλά και για να κάτσω

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, effie g
Ο/η SArgiris, Owner του My Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή Σας καθώς και το χρόνο που αφιερώσατε να αφήσετε ένα σχόλιο για το κατάστημα μας . Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας ικανοποιήσαμε με τα προϊόντα και τις υπηρεσίας μας και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα ξανά στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση εξαιρετικός καφές εξίσου νόστιμα και γευστικά πρώτης ποιότητας πιάτα και πάνω απολλα το χαμόγελο των ανθρώπων μετά μάτια (λόγο μάσκας) και την καλή διάθεση και ενέργεια!!
Ένας ιδιαίτερος χώρος απίστευτη διακόσμηση για να φιλοξενήσει κάθε απαίτηση!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, geolampiris13
Ο/η SArgiris, Owner του My Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουλίου 2021

My Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Χίος (Χώρα), Χίος

My Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!