Trip.com
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel52 $
Travelocity52 $
Orbitz.com52 $
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2017

για δυο τρεις μερες καλο ειναι, οικονομικο, κεντρικοτατο και σχετικα καθαρο. για τα λεφτα του παλευεται. οτι πληρωσεις παιρνεις και στην συγκεκριμενη περιπτωση ταιριαζει.αν προσεχαν καποια βασικα πραγματα ισως να μην ηταν τετοια η κατασταση.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Evaggelia L
Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα εκεί τον περασμένο Αύγουστο.
Η τιμή για όσα παρέχουν είναι πολύ υψηλή,τα δωμάτια είναι πολύ μικρά η βαλίτσα χωράει με το ζόρι για να μπορέσεις να κινηθείς,δεν υπάρχει ασανσέρ,το μπάνιο ήταν βρώμικο και είχαμε επισκέψεις την πρώτη κιόλας μέρα που μείναμε εκεί (3 κατσαρίδες!) Το μόνο θετικό είναι πως βρίσκεται πολύ κοντά στο λιμάνι και σε μαγαζιά.Δεν θα το σύστηνα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Elcat9
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2017

χαλια κ το εννοω.Παμπαλεο ακριβο για 40 ευρω αυτο κ το συνυπαρχον του α οροφου παλλινεον .Να φανταστειτε οι πετσετες φυλαζονται σε ντουλαπα σε αποθηκη που παιρνουν βρωμικοι σωληνες αποχετευσης* τοειδα οταν ανοιξε η καθαριστρια να μου δωσει εξτρα μαξιλαροξηκη.Ντροπη. Εξυπηρετηση μηδεν ΑΙΣΧΟΣ. Αληθεια ελεγχος γινεται η τα κονομανε ολοι λογω λαθρομεταναστευσης

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, ellasjohn
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Χαλιαααααα!!!! Δωμάτια μονο για λαθρομετανάστες κι αυτοί με το ζόρι πάνε γιατί ειναι φτηνά. Ευγένεια μηδέν , δωμάτια χαλια. Καθόλου προσεγμένο μονο σαν λεφτα κοιτάνε τους πελάτες και οι τιμές πολυ ακριβές γι αυτο που προσφέρουν. Δεν θα το πρότεινα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
3  Ευχαριστούμε, Katerina C
Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2015

Η εμπειρία μου από τον συγκεκριμένο χωρο είναι τραγική.... το δωμάτιο πάρα πολύ μικρο, χωρίς ασανσέρ να ανεβάσεις τις βαλίτσες δύο ορόφους, χωρίς βοήθεια βέβαια, το δωμάτιο δεν καθαρίστηκε στις πέντε μέρες που ήμουν εκεί και η θέα σε μια ταράτσα με σκουριασμένους σωλήνες...

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
4  Ευχαριστούμε, filkal1892