“Εξαιρετικός χώρος και φαγητό.”
Κριτική για: Ταβέρνα Πανόραμα

Ταβέρνα Πανόραμα

Εξαιρετικό το φαγητό. Σπεσιαλιτέ η φανταστική πέστροφα που την ψαρεύεις μόνος σου και οι ολοφρεσκοι λουτσοι. Το προσωπικό και ο κυρίως που το έχει πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί. Ο χώρος πολύ ωραίος δίπλα στο ποτάμι κάτω από τα δέντρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, P5351RN_

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο παραδοσιακό μαγαζί, δίπλα στο ποτάμι, φάγαμε την σπεσιαλιτε του μαγαζιού που ήταν η πέστροφα που την ψαρευες εσύ. Να πάτε οπωσδήποτε αν βρεθείτε στα όμορφα μέρη της Πρέβεζας .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Quest26518996495
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Πολύ όμορφη τοποθεσία ακριβώς δίπλα στο ποτάμι. Πρόκειται για μια παραδοσιακή ταβέρνα που η σπεσιαλιτέ της είναι η πέστροφα. Και πράγματι ήταν ότι πιο νόστιμο έχω δοκιμάσει σε ψάρι γλυκού νερού. Οικονομική για ένα ψάρι, 2 ορεκτικά και 1 σαλάτα βλήτα. Μας βγήκε γύρω στα 40 ευρώ. Όμως παραγγείλαμε μια δεύτερη μερίδα βλήτα και μας απάντησε ότι δεν γίνεται να μας φέρει επειδή δεν θα έχει να βάλει στις μερίδες των ψαριών. Παραγγείλαμε επίσης μια μερίδα κολοκυθάκια τηγανητά που κόστιζε 3 ευρω και μα τω θεώ μας ήρθαν στο τραπέζι 5 τεμάχια. Ούτε μισό κολοκυθάκι. Φυσικά και το επισήμανα και ευτυχώς είχαν την αξιοπρέπεια στο τέλος να μη μας τη χρεώσουν. Όσον αφορά το περιβάλλον, όταν φτάσαμε ήταν λίγο πριν πιάσει δυνατή καταιγίδα. Αντί να προετοιμάσουν το χώρο προκειμένου να μην είναι εκτεθειμένοι οι πελάτες στον σκεπαστό χώρο, τους ενδιέφερε να παίρνουν παραγγελίες χωρίς αύριο που εν τέλει δεν κατάφεραν να φέρουν και εις πέρας καθώς κόπηκε το ρεύμα οπότε αρκετές από τις παραγγελίες δεν μπορούσαν να γίνουν. Αντιλαμβάνομαι την δυσκολία της στιγμής, αλλά καλό θα ήταν να υπερτερεί η λογική και να μην θυσιάζονται τα πάντα στον βωμό των χρημάτων γιατί έτσι εκτίθενται οι ίδιοι οι επαγγελματίες με την αντιεπαγγελματική τους συμπεριφορά.

1  Ευχαριστούμε, _S9406ZV
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό σέρβις, προσιτές τιμές, πολύ καλό φαγητό και τέλεια τοποθεσία κάνουν το Πανόραμα την καλύτερη επιλογή μετά από μια ωραία εκδρομή στον Αχέροντα. Διαθέτει πολύ ευρύχωρο πάρκινγκ, είναι ιδανικό για οικογένειες και μεγάλες παρέες, καθως και για ζευγάρια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, W7533TNeleonorab
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Ενα εκπληκτικό εστιατόριο δίπλα στο ποτάμι! Η θεα απεριγραπτη! Μαγικό τοπίο! Το σερβις και το φαγητό εξαιρετικό! Το ιδανικό μέρος για ρομαντικές και οικογενειακές αποδράσεις!

Ευχαριστούμε, M6867LW_

Ταβέρνα Πανόραμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουβοπόταμος, Πάργα
Γλυκή, Περιοχή Θεσπρωτίας

Γλυκή, Περιοχή Θεσπρωτίας

Ταβέρνα Πανόραμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!