“Απιστευτη θεα...”
Κριτική για: Kelaria Restaurant & Cafe Bar

Kelaria Restaurant & Cafe Bar
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη θεα, ωραια μουσικη, πολυ ωραιος χωρος για χαλαρωση. Το καλαμαρι και το μπουγιουρντι...γευστικοτατα!!!

Ευχαριστούμε, Rita T

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για έναν περιποιημένο και καθαρό χώρο. Έχει εκπληκτική θέα στη παραλία της κυρά Παναγιάς κι αρκετή δροσιά!! Προσφέρει ποικιλία από σνακς, καφέδες και κυρίως πιάτων ικανά να ικανοποιήσουν όλα τα γούστα. Επίσης, το κατάστημα διαθέτει ξαπλώστρες στη πατάκια αριστερά!

Τάκης & Γεωργία

Πάτρα

Ευχαριστούμε, Takius
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2018

Εκπληκτικός χώρος ακριβώς δίπλα από τη θάλασσα,με ανεμπόδιστη θέα. Το φαγητό και η εξυπηρέτηση άψογα.
Σίγουρα αξίζει να το επισκεφτεί κάποιος και για την τοποθεσία και για την ποιότητα.

Ευχαριστούμε, passenger p
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2018

Όλα ξεκίνησαν όταν την πρώτη μέρα άφιξης μου στο νησί άκουσα από αρκετούς ανθρώπους (ντόπιους) για τον καλύτερο γάμο των τελευταίων πολλών ετών που είχε πραγματοποιηθεί λίγες μέρες πριν σε αυτό το εστιατόριο.Η περιέργεια μου μιας και σύντομα βάζω και εγώ στεφάνι οδήγησε εμένα και την παρέα μου σε αυτό ώστε να συλλέξω στοιχεία και πληροφορίες και για τον δικό μου γάμο.Άλλωστε το γεγονός ενός γάμου σε εστιατόριο από μόνο του σε προδιαθέτει για την ποιότητα του εστιατορίου.
Υπέροχη τοποθεσία πάνω ακριβώς στην παραλία, άμεση εξυπηρέτηση σε ότι χρειαστήκαμε με προσωπικό που ήξερε ακριβώς την δουλειά του. Έπειτα απο 5 μέρες στο νησί και αρκετές μερίδες μακαρούνες, εδώ γεύτηκα με διαφορά τις νοστιμότερες όλων!!! Το χοιρινό (κοκκινιστό) με το πιλάφι απλώς σε στέλνει στον παράδεισο...
Ο συνδοιασμός περιβάλλοντος, τοποθεσίας, γεύσης και αμεσότητας με τους υπεύθυνους και το προσωπικό με έπεισε πως το Kelaria Restaurant & Cafe Bar είναι το μέρος που θα επισκέφτομαι κάθε φορά που ο δρόμος μου θα με βγάζει σε αυτό το μαγευτικό νησί.

Ευχαριστούμε, bill d
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό εστιατόριο,το οποίο φυσικά σε μαγεύει λόγω τοποθεσίας.Η κουζίνα είναι εξαιρετικής ποιότητας,καθώς μπορεί κανείς να απολαύσει τόσο φρέσκα θαλασσινά όσο και κρεατικά.Το μενού ικανοποιεί όλα τα γούστα,ενώ όλα τα πιάτα συνδυάζονται εξαιρετικά με κρασί και ούζο.Ήταν με διάφορα το καλύτερο εστιατόριο που επισκεφτήκαμε στην Κάρπαθο και σίγουρα το συστήνουμε.Ο ξιφίας που πήραμε ήταν το καλύτερο πιάτο,καθώς ήταν εξαιρετικά ψημένος!

Ευχαριστούμε, gavrakia p

Kelaria Restaurant & Cafe Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κυρά Παναγιά, Κάρπαθος
Κάρπαθος, Δωδεκάνησα

Κάρπαθος (Πηγάδια), Κάρπαθος
Όλυμπος, Κάρπαθος

Όλυμπος, Κάρπαθος
Κυρά Παναγιά, Κάρπαθος

Kelaria Restaurant & Cafe Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!