1.010
1.010
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2015

ενα καταπληκτικο ξενοδοχειο και ακομα πιο εξυπηρετικο προσωπικο και διευθυνση
το φαγητο νοστιμοτατο με μεγαλη ποικιλια για ολα τα γουστα και δωματια καθαρα και περιποιημενα.μεγαλες και πολλες πισινες και δραστηριοτητες για μικρα αλλα και μεγαλα παιδια

Συμβουλή: τα διχωρα κοντα στην πισινα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, παντελης κ
Ο/η DimitraBeachHotel, Customer Service του Dimitra Beach Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητοί επισκέπτες,

σας ευχαριστούμε θερμά για την εκτίμηση που εκφράζετε σε σχέση με το ξενοδοχείο μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία μέσα από τις υπηρεσίες και τις υποδομές μας.
Θα είναι μεγάλη τιμή να σας υποδεχτούμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε οικογενειακως τον αυγουστο και περασαμε τελεια. Κλιματιζομενα μεγαλα δωματια, καλη εξυπηρετηση, τεραστειες πισινες, υπεροχο φαγητο και η θαλασσα στα ποδια μας. Ο διευθυντης ηταν αψογος και τον ευχαριστουμε

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Eleni S
Ο/η DimitraBeachHotel, Customer Service του Dimitra Beach Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Αυγούστου 2015

Αγαπητοί επισκέπτες,
Με ιδιαίτερη χαρά διαβάζουμε τη θετική σας αναφορά για το ξενοδοχείο μας. Εκ μέρους όλης της ομάδας, σας ευχαριστούμε εγκάρδια που αναδεικνύετε τις επαρκείς παροχές των δωματίων μας και την άψογη εξυπηρέτηση που λάβατε.
Ευχόμαστε να έχουμε την τιμή να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2015

εμεινα στις αρχες Αυγουστου και ομολογώ ότι τοσο τα δωματια τα οποια ηταν πεντακαθαρα μεγαλα και φωτεινα οσο και το φαγητο με τις πολλες επιλογεςκαι ειδη ήταν υπεροχα. η θαλασσα μια ανασα απο το ξενοδοχειο αλλα και ι πολλες πισινες μας δροσιζαν τις ζεστες μερες.το προσωπικο εξηπηρετικοτατο.πολλα μπραβο στον. κ.Καλλέργη το διευθυντη για την αψογη δουλεια

Συμβουλή: τα δωματια κοντα στο μπαρ-πισινα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΣΤΕΛΙΟΣ Σ

Αγαπητοί πελάτες,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σχόλια σας ,σε σχέση με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση για εμάς από το να γνωρίζουμε ότι οι πελάτες μας φεύγουν με τις καλύτερες αναμνήσεις για την ξενοδοχειακή μας μονάδα και τις άριστες υπηρεσίες που παρέχουμε.
Είστε πάντα ευπρόσδεκτοι στο Dimitra Beach Hotel για μια ακόμα μοναδική εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2015

οι καλυτερες διακοπες που περασα με τεραστια καθαρα δωματια,αψογη εξυπηρετηση και καλες τιμες.καταπληκτικα εστιατορια και μπαρ που καλυπτα καθε επιθυμια και δραστηριουτητες για την διασκεδαση των παιδιων.Συγχαρητηρια στο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Συμβουλή: κοντα στο μπαρ
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ΦΙΛΙΠΠΟΣ Κ
Ο/η DimitraBeachHotel, Customer Service του Dimitra Beach Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Αυγούστου 2015

Αγαπητοί πελάτες,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια απο τη διαμονή στο ξενοδοχείο μας. Μας ικανοποιησε ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε ευχαριστημένοι απο την ποικιλία στις επιλογές φαγητού στα εστιατόρια μας, τα ευρύχωρα δωμάτια και την καλή εξυηρέστηση που λάβατε απο το προσωπικό μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον για μια ακόμα όμορφη απόδραση.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015

ίσως το καλύτερο ξενοδοχείο στην κατηγορία του με άριστο προσωπικό και καταπληκτικη εξυπηρέτηση.Ιδανικό για οικογένειες αλλά και ζευγάρια που αναζητούν πολυτέλεια και καλές τιμές.Πολλές δραστηριότητες για τα παιδιά.

Συμβουλή: τα δωμάτια κοντά στην πισίνα
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, helen s
Ο/η DimitraBeachHotel, Customer Service του Dimitra Beach Resort Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2015

Αγαπητοί πελάτες,

σας ευχαριτσούμε για τα θετικά σχόλια σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένοι από τις παρεχόμενες υπηρεσίες καθώς και τη μεγάλη ποικιλία δραστηριότητων που απευθύνονται σε παιδιά.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο μέλλον για μια ακόμα μοναδική και αξέχαστη εμπειρία.