Tripadvisor
Αναζήτηση

“Απαράδεχτοι”
Κριτική για: Μουριά

Μουριά

Μπαίνω μέσα ρωτάω για τραπέζι και με ενημερώνουν ότι μόλις καθαριστεί το τελευταίο ανοιχτό τραπέζι μπορούμε να κάτσουμε, μπαίνει μέσα ένα ζευγάρι 70 χρονών πάνε μιλάνε με τον σερβιτόρο και κάθονται χαλαροί στο τραπέζι μας, το λέω στον σερβιτόρο μου λέει ναι συγνώμη κάθισαν (;;;;;;;) και μας βάζει σε ένα τραπέζι ακαθάριστο με πλαστικές καρέκλες τύπου παλιατζή, το ζευγάρι που μας έκλεψε και το τραπέζι και την προτεραιότητα έτρωγε την σαλάτα του ενώ εμάς δεν μας είχαν καθαρίσει καν το τραπέζι, αν θέλετε να πάτε για φαγητό και να διατηρήσετε την ψυχραιμία σας δεν το προτείνω το μαγαζάκι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, petrosa293

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

"Τίμια" ταβέρνα με καλά ψητά κρέατα. Τιμή περίπου 20 ευρώ το άτομο με κρασί χύμα αρκετά ικανοποιητικό και συμπεριλαμβανομένου του φιλοδωρήματος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Stay726163
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κλασική ταβέρνα με ωραία αυλή. Μας άρεσαν τα παιδάκια το μπιφτεκι και το λουκάνικο. Το κοντοσούβλι έτσι κ έτσι. Γρήγορη εξυπηρέτηση όμως θα μπορούσε κ λίγο καλύτερα. Οι τιμές ακριβές!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, DOUPOU
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε φορά ακόμα καλύτερα! Ψητά και σούβλες στα καλύτερα τους, υπέροχη αυλή, υπέροχοι άνθρωποι με πρωτεργάτη το Χρήστο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Nikos-phOtOlifez
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια ωραία ταβέρνα. Καλή επιλογή Λίγο μακριά από την Αθήνα αλλά καλά. Κάποια πράγματα όχι και τόσο καλά όμως. Περιμέναμε 15 λεπτά να μαζέψουν τα πράγματα που είχαν αφήσει οι προηγούμενοι, ενώ τους είχαμε ιδοποιησει. Το κοντοσουβλι λίγο μπαγιάτικο όσο για το τζατζίκι δεν ήρθε ποτέ. Κατά τα άλλα καλά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
3  Ευχαριστούμε, iwankaz2007

Μουριά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κορωπί, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Μουριά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!