Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Destinia.com
StayForLong
eDreams
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχειο σε εξαιρετικη τοποθεσια και με πολυ ευγενικο προσωπικο!!!
Το δωματιο που μείναμε ηταν ευρυχωρο, ομορφα επιπλωμενο, πολυ καθαρο και με μαγευτικη θεα στο λιβυκο πελαγος. Στα ατου του ξενοδοχειου η πολυ ομορφη και ουσιαστικα ιδιωτικη παραλια που βρισκεται ακριβως μπροστα και κατω απο το ξενοδοχειο.
Το πρωινο πολυ πλουσιο και ποιοτικο ηταν η ιδανικη αφετηρια καθε μερας των διακοπων μας.
Γενικα απολαυσαμε πολυ τη διαμονη μας στο Πορτο Βελισαριο που αποδειχτηκε και
ιδανικο ορμητήριο για να ανακαλύψουμε σε μεγαλο βαθμο την υπεροχη νοτιοανατολικη Κρητη.
Περασαμε υπέροχα και σιγουρα θα ξαναπαμε!!!!!

Ευχαριστούμε, panagiotism279
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλοκαίρι τελείωσε με ολιγοήμερες διακοπές στο εξαιρετικό ξενοδοχείο του «Porto Belissario».
Εξαιρετικοί χώροι,φιλική εξυπηρέτηση, άψογη καθαριότητα και μέτρα προστασίας κατά του COVID,γευστικότατο πρωινό .
Η επίσκεψη μου ξανά,είναι δεδομένη.

Ευχαριστούμε, 375panagiotist
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2021

Οι διακοπές μας στο porto belissario μας ικανοποίησαν απόλυτα!Δεν μπορούσαμε να χορτάσουμε την εξαιρετική τοποθεσία του!Πεντακάθαρα δωμάτια,περιβάλλον όμορφο και γεμάτο μυρωδιές απο την φύση.Στα συν η σχεδόν ιδιωτική παραλία με πεντακάθαρα νερά ακριβώς μπροστά.Άψογη και φιλική εξυπηρέτηση από την ιδιοκτήτρια και το sevice.Θα επιστρέψουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, greecefe
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2021

Ότι καλύτερο για διακοπές με στόχο την ξεκούραση,την ηρεμία και την θάλασσα.
Πεντακάθαρο ξενοδοχείο και πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση.
Το δωμάτιο πολύ όμορφο, φωτεινό, καθαρό με θέα την θάλασσα, αλλά και ήσυχο.
Το πρωινό πλήρες με οτιδήποτε μπορεί κάποιος να χρειαστεί.
Θα πήγαινα πάλι με την πρώτη ευκαιρία . !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, elenimariaf
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2021

Μετά από αρκετά χρόνια και πάλι στο Porto belissario. Κάθε φορά και καλύτερο. Σύγχρονα νεο-ανακαινισμένα καθαρά δωμάτια, φιλικό προσωπικό, πανέμορφη ιδωτική παραλία. Ιδανικό για την εκδρομή του σαββατοκύριακου.

Ευχαριστούμε, kar0l0sl