“Νόστιμο μεν, ακριβό δε”
Κριτική για: Porte Cafe Bar

Porte Cafe Bar
Εύρος τιμών: 0 € - 3 €
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο πρωινό, με αρκετή ποικιλία. Δοκιμάσαμε τυρόπιτα ημέρας, φρουτοσαλάτα και ομελέτα. Ακριβό σε γενικές γραμμές, όπως σχεδόν όλα στη Σύμη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, patsman21
Ο/η thalia c, Ιδιοκτήτης του Porte Cafe Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το μαγαζι μας για πρωινό ελπίζουμε εκτός από το θέμα του κόστους να μείνατε ικανοποιημένος από εμάς!δυστυχώς τόσο τα μεταφορικά όσο κ η ποικιλία που θέλουμε να έχουμε ανεβάζουν το κόστος...σε αυτά αν προσθέσετε κ το νερό που δουλεύουμε σε όλα τα ροφήματα μας εμφιαλωμένο ακόμα κ στην μεγαλη εσπρεσομηχανη του καφέ ( 20λιτρα) θα μας καταλάβετε!! Και πάλι ευχαριστούμε!!

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Σε ένα πολύ ευγενικό νησί με ευγενικούς επαγγελματίες ,ένα αγενές περιβάλλον(όχι από τους εργαζόμενους)...αρκετά ακριβό επίσης..δε θα το συνιστούσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, liakourask
Ο/η thalia c, Ιδιοκτήτης του Porte Cafe Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

Κ. Καραγιάννη Ηλία σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθεσατε για να μας κάνετε κριτική κ μάλιστα όχι μόνο στο trip advisor αλλά και στο google επίσης σας ευχαριστούμε που ήρθατε στο μαγαζι μας γιατί για να το επιλέξετε κάτι θα σας άρεσε....τις τιμές δεν μπορούμε να τις πιέσουμε ρος τα κατω.... αλλά φαντάζομαι θα είδατε κατάλογο πριν παραγγείλετε!!δεν χρέωσαμε κάτι διαφορετικο!όσο για την αγένεια δεν ξερω τι περιμενατε μιας κ σκοπός μας είναι να βγαίνουν οι παραγγελίες σωστά κ στον χρόνο τους γιατί οι πελάτες μας περιμένουν κ δεν είναι σωστό να τους καθυστερούμε!!αν έχετε ιδιαίτερες απαιτήσεις θα σας πρότεινα διακοπες ΟΧΙ τον Αύγουστο!!! Αν πάλι σας μίλησα εγω με αγένεια σας ζητάω συγνώμη αλλά δεν νομίζω να μιλήσαμε κ δεν συνηθίζω να μιλάω με αγένεια σε ευγενείς ανθρώπους.....

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2021

Η ευγένεια δεν είναι κάτι που χαρακτηρίζει το μαγαζί,το πρωινό υπερβολικά ακριβό γι'αυτό που προσφέρει

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, miketN1977HO
Ο/η thalia c, Ιδιοκτήτης του Porte Cafe Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας να αφιερώσετε χρόνο στις διακοπές σας κ να μας βοηθήσετε να βελτιωθούμε.....θα προσπαθήσουμε να βρούμε φτηνότερους προμηθευτές για να ρίξουμε τις τιμές αλλά να κρατήσουμε την ποιότητα...όχι την ποσότητα.τωρα για την ευγένεια συγνώμη αν δεν ήμασταν τόσο όσο θα θέλαμε κ εμεις κ εσείς!όπως γνωρίζουμε όλοι αυτή είναι μια έννοια αλληλεπιδρασης!

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2019

Τέλεια τοποθεσία, τέλειος καφές και πολλές επιλογές για πρωινό με αντάξιες για την ποιότητά του τιμές!! Άψογη εξυπηρέτηση με ευγενικούς και πρόθυμους ιδιοκτήτες!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, NtoraKis
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μόνο θετικό του μαγαζιού είναι η τοποθεσια του καθώς βρίσκεται δίπλα στη θάλασσα...
Άθλιο πρωίνο με εξαιρετικά υψηλές τιμές για αυτό που προσφέρει...
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Stellinasab
Ο/η thalia c, Διευθυντής του Porte Cafe Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2019

Τι πηρατε κ ηταν τοσο αθλιο???κ γιατι δεν μας το ειπατε να σας το αλλαξουμε???ολα ηταν αθλια κ ολα τα δοκιμασατε???κ ο καφες? Κ το μαγαζι κ τα κρουασαν κ οι χυμοι κ τα σμουθις κ οι φρουτοσαλατες???μην ειστε τοσο προκατελημενη κ απολυτη!!τωρα για τις τιμες εχουμε καταλογο κ χρεωνουμε οτι γραφει ο καταλογος....εσεις επιλεξατε να κατσετε κ σιγουρα κατι θα σας αρεσε ...θα μπορουσατε να ενημερωθειτε κ για τις τιμες μας.....φυσικα κ δεν εχουμε τιμες καντινας! Κ φυσικα δεν ειναι ολα τα μαγαζια για ολα τα γουστα!!! Κ ξαναλεω μην ειστε προκατελημενη ας σας συμβουλευαν οι φιλοι σας να πατε αλλου για να μην μπειτε κ στον κοπο να "κρινετε " ενα μαγαζι στον ελευθερο σας χρονο....εκτος κ αν ηταν ο σκοπος σας αυτος δεσποινης στελινα......

Porte Cafe Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μακρύγιαλος, Περιοχή Πιερίας

Porte Cafe Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!