“Είναι Must!!!”
Κριτική για: The BigBlue Motorboat Rentals

The BigBlue Motorboat Rentals
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είχα κάνει σχετική έρευνα απο διαδίκτυο οταν έφτασα στο νησί τυχαία σταμάτησα σε ένα γραφείο που διοργανώνει πλωτές εκδρομές και γνώρισα τον Παύλο (απίθανος τύπος), μου συνέστησε λοιπόν να νοικιάσω σκάφος απο το big blue. Η τιμή ηταν αρκετα πιο πάνω από αυτές που είχα δει άλλους ενοικιαστές, ωστόσο επειδή δεν είχαμε πολλές μέρες να το σκεφτούμε, λόγω καιρού αποφασίσαμε να το πάρουμε! !!
Το σκάφος ηταν ολοκαίνουριο, με τα δέρματα του τις τιμονιερες του, τις τέντες, τις καλές - δυνατές μηχανές του και το ψυγείο που μας έδωσαν!
Στη περιοχή νοικιάζουν αρκετοί μια ματιά θα σας πείσει! !!
Πριν φύγουμε μας εξήγησε πως θα κινηθούμε στη θάλασσα και πως θα χειριστούμε το σκάφος.
Οταν γυρίσαμε ρωτάει. ... "περάσατε καλά;" ναι απαντάω εκπληκτικά. Πριν ολοκληρώσω όμως είχε έρθει η δεύτερη ερώτηση. .. "χελώνα είδατε; ;" οχι δυστυχώς απαντάω. ... Να σημειώσω ότι το σκάφος το πήραμε 11πμ και το επιστρέψαμε 8μμ (όταν τον είχα ρωτήσει τι ώρα να το φέρω; μου απάντησε "οτι ώρα γουσταρεις") αμέσως λοιπόν αγγαρεψε ενα καπετάνιο να μας πάει να δούμε! !!! (Καλή του ωρα!)
Δεν είναι οτι την είδαμε μόνο κάθισε εκεί μέχρι να βγει να πάρει αναπνοή και 2 φορά συνολικά δηλαδή καμιά ώρα με το πήγαινε έλα. ..
Πληρώσαμε αρκετά χρήματα (170 το σκάφος και 20 την βενζίνη) αλλά είπα και ευχαριστώ με την ψυχή μου!! Όταν πάω θα ξανά νοικιάσω απο εκεί!
Να το κάνετε οπωσδήποτε! !!!

1  Ευχαριστούμε, Στράτος Π
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2017

The BigBlue Motorboat Rentals: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσιλιβί, Ζάκυνθος
Αργάσι, Ζάκυνθος

Λίμνη Κεριού, Ζάκυνθος
Πόρτο Βρώμη, Ζάκυνθος

The BigBlue Motorboat Rentals: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!