“Εξαιρετική κουζίνα και εξυπηρετηση”

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος
Περιγραφή: Είμαστε μια ψαροταβέρνα που μπορείτε να μας βρείτε στην αρχή της παραλίας της Μηλίνας, μέσα στο κέντρο του χωριού! Σε εμάς μπορείτε να γευτείτε μεσογειακές γεύσεις με άρωμα θάλασσας! Το κατάστημα μας ετοιμάζει για εσάς σπεσιαλιτέ με όλων των ειδών τα θαλασσινά, όστρακα και φρέσκα ψάρια που διαλέγουμε καθημερινά από τον Παγασητικό! Συστήνουμε να βλέπουν οι πελάτες μας τα ψάρια και να επιλέγουν μόνοι τους αυτά της αρεσκείας τους! Επίσης η Καραβιδομακαρονάδα και η αστακομακαρονάδα δίπλα στην ακροθαλασσιά παρέα με ένα τσίπουρο βλέποντας το υπέροχο ηλιοβασίλεμα της Μηλίνας κάνει τους επισκέπτες μας να αγαπούν αυτό το μέρος! Σας περιμένουμε στην Μηλίνα Νοτίου Πηλίου για τις πιο γευστικές καλοκαιρινές εμπειρίες.
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι φάγαμε ήταν υπέροχο!συνιστώ φοντι γαρίδες και καραβιδομακαροναδα!τα παιδιά φιλικα και με το χαμογελο!άξιζε τον κόπο που ταξιδέψαμε απο μακριά! Μην ξεχάσετε την ευκαιρία να το επισκεφθείτε αν είστε στην Μηλινα

2  Ευχαριστούμε, _W1188UX

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλο το staff. Καταπληκτικό εστιατόριο, πεντανόστιμο φαγητό, ωραίο περιβάλλον, νορμάλ τιμές. Δεν έχω λόγια, και επειδή η προσπάθειά σας είναι φρέσκια, εύχομαι έτσι να συνεχίσετε...Ότι φάγαμε ήταν άψογο, αλλά και μόνο για τα μύδια τα κρασάτα που δοκίμασα θα ξανακάνω ευχαρίστως τα 290 χιλιόμετρα που απαιτούνται για να ξαναβρεθώ κοντά σας... Keep going..

1  Ευχαριστούμε, Nakanth
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Εκπληκτικές γεύσεις με άψογο σέρβις! Τίμιο, φαγητό που ανταποκρίνεται στον ουρανίσκο και το πορτοφόλι!

2  Ευχαριστούμε, NikosGkiotlis
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Πολύ νόστιμο φαγητό, σε προσιτές τιμές, ιδανικό για οικογένειες, ή παρέα με φίλους. Να δοκιμάσετε την καραβιδο-μακαρονάδα! Φιλική ατμόσφαιρα και άψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, SteliosKiriakos
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Όμορφο περιβάλλον με όμορφους ανθρώπους σε ένα ήρεμο ελληνικό χωριό, ανταγωνίζεται σε ποιότητα εστιατόρια με αστέρια! Well done..

1  Ευχαριστούμε, evsfani

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μηλίνα, Περιοχή Μαγνησίας

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!