“Αξίζει να πας”

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος
Περιγραφή: Είμαστε μια ψαροταβέρνα που μπορείτε να μας βρείτε στην αρχή της παραλίας της Μηλίνας, μέσα στο κέντρο του χωριού! Σε εμάς μπορείτε να γευτείτε μεσογειακές γεύσεις με άρωμα θάλασσας! Το κατάστημα μας ετοιμάζει για εσάς σπεσιαλιτέ με όλων των ειδών τα θαλασσινά, όστρακα και φρέσκα ψάρια που διαλέγουμε καθημερινά από τον Παγασητικό! Συστήνουμε να βλέπουν οι πελάτες μας τα ψάρια και να επιλέγουν μόνοι τους αυτά της αρεσκείας τους! Επίσης η Καραβιδομακαρονάδα και η αστακομακαρονάδα δίπλα στην ακροθαλασσιά παρέα με ένα τσίπουρο βλέποντας το υπέροχο ηλιοβασίλεμα της Μηλίνας κάνει τους επισκέπτες μας να αγαπούν αυτό το μέρος! Σας περιμένουμε στην Μηλίνα Νοτίου Πηλίου για τις πιο γευστικές καλοκαιρινές εμπειρίες.
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Εκπληκτικές γεύσεις με άψογο σέρβις! Τίμιο, φαγητό που ανταποκρίνεται στον ουρανίσκο και το πορτοφόλι!

2  Ευχαριστούμε, NikosGkiotlis

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Πολύ νόστιμο φαγητό, σε προσιτές τιμές, ιδανικό για οικογένειες, ή παρέα με φίλους. Να δοκιμάσετε την καραβιδο-μακαρονάδα! Φιλική ατμόσφαιρα και άψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, SteliosKiriakos
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Όμορφο περιβάλλον με όμορφους ανθρώπους σε ένα ήρεμο ελληνικό χωριό, ανταγωνίζεται σε ποιότητα εστιατόρια με αστέρια! Well done..

1  Ευχαριστούμε, evsfani
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021

Πολύ καλό εστιατόριο. Νόστιμο φαγητό , εξειδικευμένο στα θαλασσινά και όχι μόνο. Καθαρό μέρος, κατάλληλο για οικογένειες

1  Ευχαριστούμε, vasilikif961
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021

Το καλύτερο μαγαζί που επισκεφτήκαμε μακράν στον Βόλο! Φρέσκα ψάρια, πεντανόστιμα φαγητά και άψογη εξυπηρέτηση ! Θα ξαναπάμε σίγουρα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Retzinast

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μηλίνα, Περιοχή Μαγνησίας

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!