“Μια εξαιρετική επιλογή.”

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος
Περιγραφή: Είμαστε μια ψαροταβέρνα που μπορείτε να μας βρείτε στην αρχή της παραλίας της Μηλίνας, μέσα στο κέντρο του χωριού! Σε εμάς μπορείτε να γευτείτε μεσογειακές γεύσεις με άρωμα θάλασσας! Το κατάστημα μας ετοιμάζει για εσάς σπεσιαλιτέ με όλων των ειδών τα θαλασσινά, όστρακα και φρέσκα ψάρια που διαλέγουμε καθημερινά από τον Παγασητικό! Συστήνουμε να βλέπουν οι πελάτες μας τα ψάρια και να επιλέγουν μόνοι τους αυτά της αρεσκείας τους! Επίσης η Καραβιδομακαρονάδα και η αστακομακαρονάδα δίπλα στην ακροθαλασσιά παρέα με ένα τσίπουρο βλέποντας το υπέροχο ηλιοβασίλεμα της Μηλίνας κάνει τους επισκέπτες μας να αγαπούν αυτό το μέρος! Σας περιμένουμε στην Μηλίνα Νοτίου Πηλίου για τις πιο γευστικές καλοκαιρινές εμπειρίες.
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Αρχίζοντας από την τοποθεσία με την υπέροχη θέα μπροστά στην θάλασσα θα συνεχισω με τους νοστιμότατους μεζέδες. Το σέρβις ικανοποιητικό και οι τιμες λογικές.Είναι ένα μαγαζί που αξίζει να το επισκεφτεί κανείς.

Ευχαριστούμε, Fotis L

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Θέλετε να γευτείτε ψάρι και ψαρομεζεδες βλέποντας τη θάλασσα στα δύο μέτρα και τον ήλιο να χάνεται στον Παγασητικό σε αποχρώσεις χρυσοπορτοκαλι?Αν ναι,είστε στη σωστή ψαροταβαρνα--τσιπουραδικο, αριστερά μπαίνοντας στη Μηλίνα!
Δοκιμάστε καβουρομακαροναδα,ψητό ψάρι που διαλέγετε εσείς,θράψαλο,σαλάτες και άλλα πιάτα φρέσκα και νόστιμα σε καλές τιμές!
Όλα αυτά θα σας τα εξηγήσει ο Αποστολος ,ένας νεαρός σερβιτόρος τόσο ευγενικός και χαμογελαστός...---ολο το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικο-----!
Μην φύγετε από την περιοχή χωρίς να έχετε αυτή την εμπειρία........

Δοκιμασ

1  Ευχαριστούμε, Jeannebelle

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μηλίνα, Περιοχή Μαγνησίας

Ψαροταβέρνα Φάβιος Γιώργος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!