Tripadvisor

“Υπέροχο ζεστό περιβάλλον”
Κριτική για: Limeri

Limeri

Υπέροχο φαγητό άψογο σέρβις πολύ ζεστός χώρος και οι άνθρωποι πολύ φιλόξενοι.Θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Angelikidritsa
Ο/η filipposp511, Owner του Limeri, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Χαρά μας να σας ξαναδούμε σύντομα στο Λημέρι μας

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ καλό οικογενειακό ζεστό με σε υπέροχη περιοχή.. Ωραία διαδρομή διακοσμημένο παραδοσιακά γρήγορη εξυπηρετηση

Ευχαριστούμε, ioannax455

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σας .Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Ωραίος χώρος αλλά έκανε κρύο εκτός από τα τραπέζια μπροστά στο τζάκι. Μέτριο το φαγητό και η εξυπηρέτηση. Κατά τη διάρκεια του γεύματος μας είπαν ότι τελείωσε η τρίτη μερίδα με κρασάτο κόκορα που περιμέναμε, όμως στον λογαριασμό υπήρχε και ευτυχώς που το είδαμε.

Ευχαριστούμε, steliosp408
Ο/η Limeri_Monolithos, Ιδιοκτήτης του Limeri, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2020

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά.
Όσο αφορά το κρύο που αναφέρεστε δεν μπορούμε να το σχολιάσουμε καθώς ο κόσμος γνωρίζει πλέον ότι το Λημέρι προσφέρει αρκετή ζεστασιά σε όλα τα επίπεδα.
Αυτό που θα θέλαμε όμως να σχολιάσουμε ως Επιχείρηση Λημέρι σχετικά είναι για την τρίτη μερίδα με κόκκορα που λετε οτι την χρεωσαμε αλλα δεν σας φεραμε καθως ειχε τελειώσει.
Παραβλέπετε εσκεμμένα στο σχόλιο σας ότι ο κόκκορας παρέμεινε στο λογαριασμό σας και χρεώθηκε (φθηνότερα ) ως αλλαγή στο μοσχαράκι που πήρατε.
Λυπούμαστε ειλικρινά που η 3 η 4 εμπειρία σας στο Λημέρι δεν ήταν καλή
Καθως είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε οτι έχετε έρθει ξανα και μάλιστα μας δώσατε συγχαρητήρια .
Και πάλι Λυπούμαστε που δεν θα σας ξαναδούμε στο Λημέρι μας .

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απόλυτος προορισμός για κυριακάτικη εξορμηση!Πολύ ζεστό περιβάλλον και άψογη εξυπηρέτηση από όλους! Εξαιρετική κουζίνα και πεντανόστιμες γεύσεις!Μετά το γεύμα μας απολαύσαμε τη ξενάγηση στους ξενώνες τους οποίους ανυπομονούμε να επισκεφθούμε!!

Ευχαριστούμε, Andreas K
Ο/η Santy F, Guest Relations Manager του Limeri, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πάρα για το σχόλιο σας. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας που περάσατε όμορφα στο Λιμέρι μας. Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά. Με εκτίμηση, Η ομάδα από το Limeri Traditional Guests House and Tavern

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2019

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι ήταν όλα τέλεια.Το μέρος ζεστό οικογενειακό ιδανικό για ζευγάρια και οικογένειες το φαγητό ήταν παρά πολύ νόστιμο,όπως και το προσωπικό ευχάριστο και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, _A9105CS

Limeri: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μονόλιθος, Ρόδος

Limeri: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!