Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο με τον άντρα μου και τα δυο μας παιδιά με πακέτο από ταξιδιωτικό γραφείο.Οι άνθρωποι ήταν ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί.Το δωμάτιο καθαρό με ωραία θέα στη θάλασσα.Το φαγητό θαυμάσιο και τα παιδιά μας διασκέδασαν πολύ στον παιδότοπο με τους ανιματέρ αν και στη γαλλική γλώσσα.
Θα ξαναπάμε και μόνοι μας ως οικογένεια λόγω και της κοντινής απόστασης από Αθήνα.

1  Ευχαριστούμε, enjoy2019
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα με τον αντρα μου το Amarynthos Resort στις 12/08/2019 - 14/07/2019. Δεδομενου οτι ημουν εγκυος σε προχωρημενη εγκυμοσυνη, το προσωπικο ηταν πολυ προθυμο να με βοηθησει σε οποιαδηποτε διευκολυνση οπως η αναμονη μας για check in και η σειρα μου εξυπηρετησης στο μπαρ μιας και την περιοδο εκεινη ηταν γεματο επισκεπτες. Η πισινα ηταν πεντακαθαρη παρα τον κοσμο!το φαγητο πολυ καλο και ο σεφ αξιαγαπητος. Μαλιστα δεν διστασε να μας πιασει την κουβεντα ενω σερβιριζομασταν. Τα δωματια καθαρα με συχνη αλλαγη πετσετων. Παρολο που οι περισσοτεροι πελατες ηταν Γαλλοι δεν ενιωσα ανεπιθυμητη. Η θαλασσα ηταν ενα βημα απο το ξενοδοχειο εξισου καθαρη!Στις κοινες τουαλετες ετυχε να βρω καποια καθαριστρια πανω απο δυο φορες στο ιδιο μεσημερι κατι που θεωρησα πολυ καλο. Το προσωπικο στην ρεσεψιον προθυμο να βοηθησει εξισου. Θα ξαναπηγαινα για ηρεμες διακοπες πλεον και με το παιδακι μου.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 713margaritak
Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω ξενοδοχείο στις 12//09/2019 (εγώ, ο άντρας μου και τα δύο παιδάκια μας 8 και 11) και διαμείναμε 5 βράδια. Η αλήθεια είναι, διαβάζοντας κάποια από τα σχόλια ήμασταν διστακτικοί, ωστόσο λόγω του καλού προσφερόμενου πακέτου είπαμε να πάμε.Το ξενοδοχείο ήταν πάνω από τις προσδοκίες μας! Φυσικά γνωρίζαμε πηγαίνοντας ότι ήταν Γαλλικό κλαμπ οπότε περιμέναμε ότι οι Γάλλοι θα είναι η πλειοψηφία των πελατών!Παρολαυτα δεν μπορώ να πω ότι αυτό μας ενόχλησε, αντιθέτως διασκεδάζαμε και εμείς μαζί τους. Το φαγητό πολύ καλό, με ποικιλία. Οι σεφ ήταν πολύ ευγενικοί. Τα δωμάτια ήταν καθαρά, κάτι που με απασχολεί σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο. Το μίνιμαλ στυλ τους ήταν οκ προσωπικά μιας και αφορά ολιγοήμερη διαμονή και δη με μικρά παιδιά (οι γονείς με καταλαβαίνουν). Τα ποτά και τα σνακ ήταν οκ. Τρώγαμε σε κοντά διαστήματα οπότε δεν απαιτήσαμε περισσότερα σνακ! Ο παιδότοπος είχε και Ελληνίδα κοπέλα η οποία ήταν φοβερή με τα παιδιά( την ευχαριστούμε ιδιαιτέρως). Η πισίνα παρά την πολυκοσμία ήταν πάντα καθαρή, όπως και η θάλασσα! Η παιδική χαρά ήταν μικρή αλλα νομίζω ήταν το τελευταίο μέρος που θα πήγαινα τα παιδιά μου όταν στις επιλογές μας είχαμε την θάλασσα, την πισίνα, τον παιδότοπο και τα γηπεδάκια του ξενοδοχείου. Επειδή δεν ήμασταν οι μόνοι Έλληνες διαμένοντες στο ξενοδοχείο, θεωρώ απαράδεκτο εν έτει 2020 να μας ενοχλούν διαφορετικής χώρας τουρίστες και να φερόμαστε εγωιστικά, πόσο μάλλον όταν επιλέγουμε να επισκεφθούμε Γαλλικού κλαμπ ξενοδοχείο. Προσωπικά, με την οικογένεια μου θα ξαναπηγαίναμε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Z2814PJmariak
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019

έχω πάει 3 φορές με γονεις σε πακέτα απο ταξιδιωτικό γραφείο .εξαιρετικο οι ανθρωποι που σδε εξυπηρετούν γλυκύτατοι νιωθεις πραγματικά σα να σε σε φίλους δίπλα. φαγητό υπερπαραγωγή. τα δωμάτια όμορφα γενικά σα ξενοδοχείο υπέροχο . σα σύνολο διαμονής σε αυτό το ξενοδοχείο μόνον καλα εχω να θυμαμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
5  Ευχαριστούμε, giapantapaidi
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019

Απλά απαράδεκτο.

Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για ένα διήμερο πάλι καλά, από της 27/08/2019 μέχρι της 29/08/2019.

Από την πρώτη στιγμή ήταν εντελώς ανοργάνωτη σε πολλά .
Η ρεσεψιόν δεν ενημερώνει για τίποτα.
Το φαγητό απλά καλό.
Στον παιδότοπο δεν μιλάει κανείς Ελληνικά αλλά μόνο Γαλλικά.
Η παιδική χαρά απλά χαλιά.
Το μπαρ στην παραλία δεν ανήκει στο all inclusive.
Οι διασκεδαστές μιλάνε μόνο Γαλλικά.
Τα ποτά χαλιά.
Το δωμάτιο μικρό .
Δεν βάζουν ούτε νερό στο ψυγείο του δωματίου.
Άμα είσαστε Έλληνες απλά μην πάτε δεν είναι για εμάς μόνο για Γάλλους.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, sabbas1988