“Εξαιρετική ποιότητα ,πολύ όμορφη τοποθεσια!”
Κριτική για: Gorgona di Stefano

Gorgona di Stefano

Πρώτη φορά ξανα μεσημεριανό μετά το lock down.Το επιλέξαμε λόγω της πολύ καλής αξιολόγησης του και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι,τόσο από το φαγητό όσο και από τη γενικότερη εξυπηρέτηση.
Όλα τα πιατα ήταν καλομαγειρεμένα και νόστιμα,το προσωπικό ευγενέστατο και το περιβάλλον υπεροχο.
Οι τιμές ανταποκρίνονται στην ποιότητα.Το καλό φαγητό έχει κόστος στην πρώτη ύλη και δε συμφωνώ με οσους γράφουν οτι είναι ακριβό γιατί αυτό έχει να κάνει με την επιλογή αντίστοιχων πιατων.
Τελος ,οι τουαλέτες πεντακάθαρες.
Εννοείται θα ξαναπηγαίναμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, χαρά Μ

Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ακριβο για τα δεδομενα της περιοχης. Ναι μεν φρεσκα ψαρια αλλα ακομα και σε περιοχες της Βουλας/Βουληαγμενης τετοιες τιμες δεν βρισκεις!Το προσωπικο οκ.

Ευχαριστούμε, 713margaritak
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε μια Κυριακή μεσημέρι και παραγγείλαμε μια τσιπούρα η οποία ήταν 850 γραμμάρια και μας την χρέωσε 51 ευρώ και η απόδειξη που μας ήρθε ήταν σπασμένη σε τρία κομμάτια με διαφορετικές ώρες.Πολυ ακριβό για αυτό που προσφερει.Επισης μας σχολίασαν ειρωνικά γιατί δεν φάγαμε όλο το ψάρι.

Ευχαριστούμε, 877katerinar
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Φρεσκο ψαρι με θεα τον Ευβοικο κολπο.
Ενα φοβερο μερος στην Αμαρυνθο που πρεπει να επισκευτουν ολοι.Αερακι θαλασσινο με ουζακι.Οτι καλυτερο !!!!

3  Ευχαριστούμε, Agrikia_in_Evia
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλή γαριδομακαροναδα με λίγα ομως μακαρονια. Τραγανη και στεγνή αθερίνα. Πανάκριβο σταμναγκαθι που μάλλον ήταν βλητα.
Άργησαν για παραγγελία (δεν είχε κοσμο) ήρθαν όμως γρήγορα τα φαγητά

Ευχαριστούμε, Dimtraveler

Gorgona di Stefano: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμάρυνθος, Εύβοια
Νέα Λάμψακος, Εύβοια

Ερέτρια, Εύβοια
Ερέτρια, Εύβοια

Gorgona di Stefano: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!