“Η καλύτερη πίτσα στη Ρόδο!”
Κριτική για: Antonio Pizza Pasta

Antonio Pizza Pasta
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Απλά εμείς να σας ενημερώσουμε ότι μπορούμε επίσης να κάνουμε παράδοση σας πτέρυγα ξενοδοχεία στον ήλιο - virginia- flora- Eden Rock-Castelo di Rodi-Kresten Palace και βασιλικό allila -kallithea mare-ellisium-stayros melanthron και πολύ περισσότερο την παράδοση μας προς εσάς είναι δωρεάν
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το εστιατόριο πριν από ένα χρόνο περίπου και εντυπωσιάστηκα! Ο χώρος έχει ανακαινιστεί και είναι φοβερός, το προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό και εξυπηρετικό και οι γεύσεις μοναδικές. Αγαπημένες μου οι πίτσες diabola κα barbeque, η σαλάτα Καίσαρα και τα burger κοτόπουλου με τις τραγανές πατάτες!!!! Εννοείται ότι μια φορά την εβδομάδα παραγγελνουμε και delivery!

Ευχαριστούμε, mariacocoaggeli
Ο/η Mariann_44ts, Ιδιοκτήτης του Antonio Pizza Pasta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε παρά πολύ για τα καλά σας λόγια! Είμαστε πάντα στη διάθεση σας!!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγέλνω όλη την ώρα από εκεί εδώ και,5 χρόνια αφού με ξέρουν από την φωνή μου έχω πάρει μόνο πίτσα από εκεί αλλά είναι ότι καλύτερο θα το λατρέψετε αξίζει!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Κ
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό υπέροχο η εξυπηρέτηση επίσης. Οι τιμές πολύ προσιτές και ανταποκρινονται στην μερίδα. Η πίτσα με νουτρλα στο τέλος ήρθε και έδεσε.

Ευχαριστούμε, Iordanis S
Ο/η Mariann_44ts, Ιδιοκτήτης του Antonio Pizza Pasta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στo pizza pasta Antonio σύντομα!!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Χρόνια πελάτες ..... πολυ ωραίος χώρος ... εξυπηρετικό προσωπικό .... πολυ καθαρο!!! Νόστιμο και με μεγάλη ποικιλία φαγητών !! Αξίζει

Ευχαριστούμε, Despoina K
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

Χαίρομαι που ακόμα σε ένα τέτοιο τουριστικό μέρος όπως είναι η Ρόδος υπάρχουν ακόμα επαγγελματίες σαν και εσάς που προσέχουν την ποιότητα των υλικόν τους. Υπέροχα ευχαριστούμε πάρα πολύ. (Καρπατσιο μεσώ κουριερ στέλνετε;)

1  Ευχαριστούμε, NikosIoanna
Ο/η Mariann_44ts, Ιδιοκτήτης του Antonio Pizza Pasta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια κριτική για το pizza pasta Antonio καθώς και για τα πολύ καλά σας λόγια! Η φιλοσοφία μας στοχεύει στην καλή ποιότητα υλικών, το ,όσο το δυνατόν καλύτερο σέρβις, την καθαριότητα, την ταχύτητα, και πάντα προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο, ανεξαρτήτως αν ο πελάτης μας είναι ντόπιος η τουρίστας, Έλληνας η ξένος! Χαιρόμαστε που αυτό αναγνωρίζεται!! Δυστυχώς το καρπάτσιο δεν θα φτάσει ασφαλές στην Χαλκιδική με κούριερ όμως αυτός είναι ένας καλός λόγος για να μας ξανά επισκεφθείτε με την πρώτη ευκαιρία!!! Να είστε πάντα καλά!!

Antonio Pizza Pasta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Αφάντου, Ρόδος

Antonio Pizza Pasta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!