“Φλώρα εστιατόριο Λευκές Πάρος”
Κριτική για: Flora Taverna

Flora Taverna
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Χαλιά φαγητό. Αγενές προσωπικό. Πολύ κρίμα...Ήρθαμε από άλλο νησί των Κυκλάδων και απογοητεύτηκα με.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 109xristinal

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν, πάμε χωρίς κράτηση εκτός αν θέλουμε κάποιο συγκεκριμένο τραπέζι, προτιμήσετε κάποιο από τα μπροστινά. Το σέρβις είναι εξαιρετικά αργό, δεν γνωρίζουν βασικά πράγματα από το μαγαζί. Ο κατάλογος είναι εξαιρετικά φτωχός, όπως και η μερίδες αντίστοιχα, δυσαναλογες των τιμών βέβαια. Να σημειωθεί ότι γίνεται μια διάκριση στις μερίδες/ποσότητα μεταξύ ντόπιων και τουριστών, αλλά δεν τους κόβει ότι χάνουν πελάτες. Ωστόσο, είναι ευγεστα. Παρέχονται προϊόντα εκτός καταλόγου τα οποία πρέπει να ρωτήσετε για να τα πάρετε πχ κόκκινο κρασί γλυκό. Για κάποιον λόγο τα κρατάνε κρυφά .....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, WordTraveler T
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Το φαγητό έχει χαλάσει σε σχέση με το παρελθον . Το service ήταν αγενές και κουρασμένο χωρίς να έχει το κόσμο του παρελθόντος, ενώ οι τιμές ήταν ακριβές για την ποιοτητσ του

2  Ευχαριστούμε, Φωτης B
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Το φαγητό εν ολίγοις μας άρεσε και σε ποιότητα και σε ποσότητα. Η θέα πολύ ωραία αλλά αναρωτιέμαι αν η σερβιτόρα πήγαινε να φάει σε ένα μαγαζί και την εξυπηρετούσε κάποιος με τη δική της ξινή στάση πως θα ένιωθε? Αυτή βαριόταν και να μιλήσει και η μάσκα στο πηγούνι. Δεν μας έκανες χάρη σε πληρώσαμε για να φάμε.

Ευχαριστούμε, John P
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Ήρθα με την κόρη μου ψάχνοντας ένα σημείο ήρεμο στις Λεύκες! Στην είσοδο μας υποδέχτηκε η ιδιοκτήτρια που τόση αγένεια δεν έχω συναντήσει. Αν και με μόλις 3 τραπέζια γεμάτα, η εξυπηρέτηση ήταν χωρίς χαμόγελο, σαν να κάνουν αγγαρεία. Η κουζίνα απαράδεκτη. Το κρέας (μοσχαρίσια μπριζόλα και αρνίσια παιδάκια) ήταν τόσο σκληρό, που ακόμη και ο σκύλος δυσκολεύτηκε να το μασήσει. Χορτάσαμε με την χωριάτικη σαλάτα και τα βραστά χόρτα. Ευτυχώς που έτυχε σε μένα αυτή η κακή εμπειρία ώστε να προστατέψω τους πελάτες μου να βιώσουν κάτι ανάλογο!

Ευχαριστούμε, VeraTsla

Flora Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Flora Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!