“Μάσκα!!!”
Κριτική για: Λευκιανό

Λευκιανό
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Συγγνώμη αλλά ενώ θα μπορούσα να γράφω μόνο θετικά , γιατί και το περιβάλλον το αξίζει και τα φαγητά ήταν νόστιμα ( κάποια πολύ νόστιμα!) και οι σερβιτόροι ευγενικοί και εξυπηρετικοί, με "χάλασε" απίστευτα η μάσκα στο πηγούνι... Ούτε κατά διάνοια σωστή χρήση μάσκας και ενώ έρχεσαι πάνω από το κεφάλι μου και τα φαγητά μου...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, NakosMal
Ο/η Lefkiano, Ιδιοκτήτης του Λευκιανό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας. Η κριτική σας επιβραβεύει τις προσπάθειες της ομάδας μας και μας βοηθά στο να γινόμαστε καλύτεροι.
Θα χαρούμε να σας ξανά δούμε.

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2021

Το μαγαζί ήταν εξαιρετικό , κάτσαμε με παρέα 4 ατόμων όλα τα φαγητά ήταν εξαιρετικά το ίδιο και οι τιμές και όλο το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό , θα το ξανά προτιμήσουμε σίγουρα. Σας συστήνω να πάτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, _X5279WQ
Ο/η Lefkiano, Ιδιοκτήτης του Λευκιανό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας. Η κριτική σας επιβραβεύει τις προσπάθειες της ομάδας μας και μας ωθεί να προσπαθούμε συνεχώς για το καλύτερο.
Θα χαρούμε να σας ξανά δούμε.

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Κατά την διαμονή μας στην Πάρο επισκεφθήκαμε το Lefkiano και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι. Όλη η παραγγελία ήρθε άμεσα, ενώ τα φαγητά ήταν ακόμα ζεστά. Η ποιότητα των κρεάτων που δοκιμάσαμε καθώς και των λαχανικών φάνηκε ότι ήταν πολύ προσεγμένη, φρέσκα, καλοψημένα και οι μερίδες άκρως χορταστικές. Οι σερβιτόροι χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί και η τοποθεσία πολύ γραφική. Το συστήνω ανεπιφύλακτα για καλό φαγητό!!

Ευχαριστούμε, elenipA1714SV
Ο/η tolefkiano, Ιδιοκτήτης του Λευκιανό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2020

Θα χαρούμε να σας ξανά δούμε στο χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειμασταν 2 οικογένειες σύνολο 7 άτομα. Λόγω κορονοϊού έπρεπε να καθίσουμε χωριστά. Όλα καλά. Για να μην χωρίσουν ένα "εξαθέσιο" τραπέζι ήθελε να μας βάλει στην άκρη του μαγαζιού μέσα στον ήλιο. Με δύο παιδιά και ένα βρέφος! Για να κερδίσει τι; Για 2 καρέκλες που θα έμεναν κενές; 5 το απόγευμα με το μαγαζί της άδειο απλά έχασε 7 πελάτες. Άστοχη συμπεριφορά. Και μας είπε και εκδικητικά και επιτακτικά "να βάλετε και αντισηπτικό! ". Προσβολή! Όλη την ώρα με τα αντισηπτικά κυκλοφορούμε με μικρά παιδιά. Ήμαρτον.

2  Ευχαριστούμε, Stay44112262013
Ο/η tolefkiano, Ιδιοκτήτης του Λευκιανό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2020

Διαβάσαμε με προσοχή τα σχόλια σας και λυπούμαστε πολύ για το μεμονωμένο περιστατικό που περιγράφετε. Ωστόσο, τα σχόλια σας μας εξέπληξαν καθώς η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας είναι η προτεραιότητα μας. Αναφορικά με το τραπεζι, προταθηκαν αρκετες επιλογες βασει των νεων περιοριστικων μετρων, αφηνοντας την τελικη επιλογή σε εσάς. Τέλος, η προτροπή χρήσης αντισηπτικού πριν τη χρήση του POS, κατόπιν δικής σας ερώτησης, συνίσταται για την προστασία όλων μας και κυρίως για την ασφάλεια και ταχύτερη εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Επισκεφθήκαμε σήμερα το μαγαζί το βρήκαμε κατά Τυχη κ μας άρεσε σαν χώρος.. Πηγαμε την ώρα που εκλεινε η κουζίνα κ μας εξυπηρετησαν παρόλο την ώρα.. Ο πρωτος σερβιτόρος το παλικαρι χαρά Θεου με χαμόγελο κ με έξυπνο χιούμορ μας καλώς όρισε, ο δεύτερος σερβιτόρος αγενεστατος κ μόνο την ώρα που ζητήσαμε λογαριασμό χαμογέλασε γιατί θα μας ξεφορτωνοταν.. Πάμε στο φαγητό και σαν επαγγελματίας και συνάδελφος απευθύνομαι στην κουζίνα.. Σαλάτα τσιζ κέικ ντακος πολυ καλη και εξαιρετικη πινελια η μαρμελάδα τομάτα την οποία την χρειάζεται σε μεγαλυτερη ποσότητα το πιατο καθότι αρκετά αλμυρό,λουκάνικα τριλογία τίμιο, τζατζίκι αβοκάντο ζητήσαμε κ ηρθε κανονικό τζατζίκι παραδοσιακο όταν το είπα στο σέρβις επέμεινε ότι είναι αβοκάντο σε καμία περιπτωση όμως, μπριζόλα Μόσχου απαράδεκτη μικρή παραψημενη με το καφέ ντε παρι να μην πλησιαζει για κανένα λόγο το πραγματικό, λιγκουίνι κοτόπουλο αδιάφορο με πολυ κακό κομμένα λαχανικά, σβήστο με ένα ουζο η σουμα το πιατο βάλε ζωμό, εστραγκόν παρε καλύτερη ποιότητα τσοριθο.. Η κοπέλα στο τέλος μας καληνυχτησε εγκαρδια.. Τελικά ποσο μεγάλη αξία έχει το χαμόγελο και η από καρδιάς εξυπηρέτηση..Δεν είχε κάτι το μενού που θα με ξανά έκανε να το αναζητήσω.. Ευχαριστούμε.

1  Ευχαριστούμε, TsorapasV
Ο/η tolefkiano, Ιδιοκτήτης του Λευκιανό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας.
Κάθε κριτική μας βοηθά στο να γινόμαστε καλύτεροι.

Λευκιανό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεύκες, Πάρος
Λεύκες, Πάρος

Λευκιανό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!