Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικό

Η εμπειρία ήταν φοβερή. Ο Δίας ήταν εξαιρετικός καθώς δεν ένιωσα ούτε μια στιγμή ότι δεν νιώθω... διαβάστε περισσότερα

xristina_am
Κιλκίς, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικό κλίμα! Φοβερή ομάδα

Εκδρομες πολυ καλά οργανωμένες και απολυτα ασφαλης.Εξαιρετικό κλίμα φοβερή ομάδα άψογη μετάδοση... διαβάστε περισσότερα

Msei123
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν τέλεια, πέρα από το γεγονός πως η δραστηριότητα αποτελεί μια ξεχωριστή και μοναδική εμπειρία που ομορφαίνει το ταξίδι σου όσο τίποτα τα παιδιά που συναναστράφηκα, ο Δίας και η Ηλιάννα σε βοηθάνε τόσο πολύ με τις ευχάριστες προσωπικότητές τους και τον επαγγελματισμό τους να κατανοήσεις κάθε κομμάτι της δραστηριότητας. Τα παιδιά δουλεύουν με πάθος και γεμίζουν τις διακοπές μας με δράση και ενέργεια . Σας ευχαριστούμε !

Ευχαριστούμε, H9146DR_
Ο/η Iliagial, Instructor του Alonissos Triton Dive Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Γιώργο μου, σε ευχαριστούμε που μας διαλεξες για τη πρωρη σου εμπειρια και για τα καλά σου λόγια !!! Πραγματικά θα χαρούμε πολύ να σε ξαναδούμε!!!

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, καταπληκτικό και έμπειρο προσωπικό. Θα σας ξαναδούμε και του χρόνου γιατί φέτος δεν έχω άλλη άδεια και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε κάθε οικογένεια. Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές που πέρασαν τα παιδιά μας μαζί σας!

Ευχαριστούμε, Nikos_Manolidis
Ο/η Iliagial, Instructor του Alonissos Triton Dive Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2020

Νίκο σας περιμένουμε πως και πως!! Ευχαριστούμε για την καταπληκτική παρέα και χαιρόμαστε πολύ που μοιραστήκαμε αυτές τις όμορφες αναμνήσεις!!

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2020

Οι δύο γιοι μου, ηλικίες 13 και 16 εκαναν το σκουμπανταιβερ κορσ με την Ηλιάνα και ήταν απιθανο , ένιωσα μεγάλη ασφάλεια να εμπιστευτώ τα παιδιά μου σε αυτό το καταδυτικο καθώς όλοι εκπαιδευτές φαίνονται πολύ καλά καταρτισμένοι και τηρούν όλα τα μέτρα ασφαλειας.Τα παιδιά πέρασαν καταπληκτικά και η εμπειρία θα τους μείνει αξέχαστη.

Ευχαριστούμε, Georgia_Tzi
Ο/η Iliatz, Instructor του Alonissos Triton Dive Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2020

Γεωργια μού η χαρά ήταν όλη δική μας να σας εχουμε κοντα μας!!!Τα αγορια τα πηγαν καταπληκτικα και σαν άξιοι δύτες πλεον ,τους περιμενουμε και του χρονου για να ολοκληρωσουμε την εκπαιδευση τους στο επομενο επιπεδο!!

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

τα τελευταία 3 χρόνια εμπιστεύομαι το Δια και την ομάδα του για να κάνουν καταδύσεις τα παιδιά μου και δεν το έχω μετανιώσει .Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για την σοβαρότητα και τον επαγγελματισμό με τον οποίο αντιμετωπίζουν το sport της κατάδυσης. Συνεχίστε την πολύ καλή προσπάθεια!

Ευχαριστούμε, mayafra20

Μαγιά μου, ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια και χαιρόμαστε που για ακόμα μια φορά φανηκαμε αντάξιοι της εμπιστοσύνης σας!Ειναι χαρα μας να έχουμε εσένα το Κωνσταντίνο και τον Αλέξη παρέα κάθε χρόνο!! Ραντεβου του χρόνου λοιπον, για πιο πολλές όμορφες βουτιές!!

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Το καταδυτικό κέντρο είναι εξαιρετικό. Ο δάσκαλος είναι σούπερ φοβερός επαγγελματίας . Αισθάνεσαι ασφάλεια ,
Και βεβαίως είναι φοβερά μεταδοτικός . Γενικά όλοι στο κέντρο είναι επαγγελματίες και αγαπούν αυτό που κάνουν .
Το προτείνω !!!!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, vafinis
Ο/η Iliatz, Instructor του Alonissos Triton Dive Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια!! Χαιρόμαστε τόσο που μας.δωθηκε η ευκαιρία να μοιραστούμε την αγάπη μας για το βυθό μαζί σου!! Προτεραιότητα μας είναι η ασφάλεια σας και οι όμορφες στιγμές που θα δημιουργήσουμε παρέα!!