Πανέμορφη εμπειρία!

Ως άτομο που δεν είχε ξανακάνει κατάδυση δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Ο Παναγιώτης μας εξήγησε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Eleniflorous
Φανταστική εμπειρία!

Ήταν το highlight του καλοκαιριού! Ο δάσκαλος Παναγιώτης μας έκανε να νιώσουμε ασφάλεια απο το... διαβάστε περισσότερα

Sotireas
Ουτρέχτη, Ολλανδία

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021

Πολύ καλός εκπαιδευτής με χιούμορ , διάθεση για να σου μάθει το πώς να ξεκινήσεις να κάνεις κατάδυση με ασφάλεια . Και υπομονή γιανα σου μάθει να κάνεις εξίσωση .. μια πολλή ωραία εμπειρία που πρέπει να ζήσει κάποιος στην Αλόννησο !!!!

Ευχαριστούμε, nikgkiou
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Πολύ φιλικοί, μας έκαναν να νιώθουμε άνετα, περάσαμε καταπληκτικα και σίγουρα αν έρθουμε ξανά θα το προτιμήσουμε για την επόμενη κατάδυση μας!!!!!

Ευχαριστούμε, _Q8427HX
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2021

Καταπληκτική εμπειρία..αν και για πρώτη φορά καταφέραμε να πάρουμε μια γεύση ενός άλλου κόσμου..μαγευτικά..

Ευχαριστούμε, Eleni-saloniki
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021

Απλά, με χιούμορ και υπέροχα!
Ήμουν πέρυσι στο Seacolours και αν πήγαινα ξανά στο νησί φέτος θα το επισκεπτόμουν και πάλι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Diogenes111
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Παρα το αρχικό αγχος εξελίχθηκε σε μια από τις ομορφότερες εμπειρίες διακοπών. Ο δάσκαλος απόλυτα καταρτισμενος, εξήγησε ολο το θεωρητικό σκέλος πριν μπούμε στο νερό, και με σειρά ασκήσεων εξοικιωθηκαμε με τον εξοπλισμό. Η καταδυτική εμπειρία που ακολούθησε μοναδική, ενώ ο δάσκαλος μας με πολλή προσοχή στον κάθε συμμετέχοντα μας έκανε να νιώθουμε απόλυτα ασφαλής σε καθε λεπτο και να απολαύσουμε τον υπέροχο βυθο της Αλοννήσου.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Danai K