αρχαιο ναυαγιο περιστερας

καταδυση στο αρχαιο ναυάγιο της Περιστερας!!! κ στην καταδυση του ναυαγιου και στην check που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες
menita17n
Πανέμορφη εμπειρία!

Ως άτομο που δεν είχε ξανακάνει κατάδυση δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Ο Παναγιώτης μας εξήγησε... διαβάστε περισσότερα

Eleniflorous

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Πολύ φιλικοί, μας έκαναν να νιώθουμε άνετα, περάσαμε καταπληκτικα και σίγουρα αν έρθουμε ξανά θα το προτιμήσουμε για την επόμενη κατάδυση μας!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _Q8427HX
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2021

Καταπληκτική εμπειρία..αν και για πρώτη φορά καταφέραμε να πάρουμε μια γεύση ενός άλλου κόσμου..μαγευτικά..

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Eleni-saloniki
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021

Απλά, με χιούμορ και υπέροχα!
Ήμουν πέρυσι στο Seacolours και αν πήγαινα ξανά στο νησί φέτος θα το επισκεπτόμουν και πάλι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Diogenes111
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Παρα το αρχικό αγχος εξελίχθηκε σε μια από τις ομορφότερες εμπειρίες διακοπών. Ο δάσκαλος απόλυτα καταρτισμενος, εξήγησε ολο το θεωρητικό σκέλος πριν μπούμε στο νερό, και με σειρά ασκήσεων εξοικιωθηκαμε με τον εξοπλισμό. Η καταδυτική εμπειρία που ακολούθησε μοναδική, ενώ ο δάσκαλος μας με πολλή προσοχή στον κάθε συμμετέχοντα μας έκανε να νιώθουμε απόλυτα ασφαλής σε καθε λεπτο και να απολαύσουμε τον υπέροχο βυθο της Αλοννήσου.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Danai K
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα το Σεπτεμβριο
2 φορες. Και στι 11 Οκτωβριου παλι.
Φοβερη εξυπηρετηση
Εμπειρος ο Εκπαιδευτης